Regulamin  (Przeczytany 50 razy)

0 użytkowników i 1 Gość - przeglądają ten temat

 • *
 • b. (OP)
 • Posty: 51
 • Od: 10/2017
3 miesięcy temu, zmieniony 4 tygodnie temu przez becometa
  Regulamin i Warunki Rejestracji na Kryptowaluty.org.pl

  Na forum Kryptowaluty.org.pl obowiązuje poniższy regulamin.
  Przeznacz chwilę, aby się z nimi zapoznać
  .
  Aby uprościć Ci czytanie, podkreśliliśmy najistotniejsze aspekty z naszego punktu widzenia.

  § 1. Serwis Kryptowaluty.org.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki mailingów reklamowych. Wszelkie wysyłane mailingi będą ściśle powiązane z tematyką Forum i Serwisu Kryptowaluty.org.pl i nie będą wysyłane częściej, niż 2 (dwa) razy w miesiącu. Jeśli nie życzysz sobie otrzymywania mailingów, zaznacz tę opcję na kolejnej stronie formularza rejestracji. Jeżeli zaznaczysz opcję "nie" - to nie wyklucza Cię to z rejestracji na forum!
  § 2. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i jest adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu Kryptowaluty.org.pl jest zgodne z prawem. Korzystając z Serwisu, Użytkownik zapewnia Administratorów Kryptowaluty.org.pl, że tematyka kryptowalut jest w jego jurysdykcji dozwolona.
  § 3. Udział w serwisie Kryptowaluty.org.pl, jak również Forum, służy wyłącznie wymianie informacji, doświadczeń oraz udzielania porad przez użytkowników.
  § 4. Dopuszczalne jest posiadanie wyłącznie jednego konta w Serwisie Kryptowaluty.org.pl. Rejestracja więcej niż jednego konta użytkownika skutkować będzie jego usunięciem z serwisu.
  § 5. W obrębie Serwisu obowiązują zasady wzajemnego szacunku i netykiety.
  § 6. Wypowiedzi autorów na forum stanowią ich integralną własność intelektualną i nie mogą być powielane/kopiowane bez ich zgody poza Serwisem.
  § 7. Zabrania się powielania i kopiowania treści bez zgody ich autorów opublikowanych na innych forach/serwisach o tematyce tożsamej z tematyką Serwisu.
  § 8. Wszelkie tematy i dyskusje zamieszczane na Forum powinny być w sposób jednoznaczny powiązane z tematyką działu i jego przeznaczeniem.
  § 9. Zmiany nicku (pseudonimu) wykorzystywanego na Forum nie będą uwzględniane.
  § 10. Wszelkie nieporozumienia, sprawy prywatne i dyskusje nie związane z tematem danego wątku i działu należy prowadzić przy wykorzystaniu opcji prywatnych wiadomości.
  § 11. Wszelkie rangi na Forum przyznawane są przez administratorów i moderatorów, po spełnieniu określonych warunków predysponujących do ich uzyskania.
  § 12. Podczas korzystania z Forum zabrania się:
  • § 12.1 Publikowania materiałów i treści obraźliwych, wulgarnych, rasistowskich, pornograficznych i dyskryminujących jakiekolwiek organizacje, zrzeszenia, kluby, grupy zrzeszające fanów danej kryptowaluty, osoby publiczne i prywatne, a także wszelkich treści, które pozostają w konflikcie z obowiązującymi przepisami prawa w Polsce.
  • § 12.2 Publikowania informacji wprowadzających w błąd i nieprawdziwych.
  • § 12.3 Publikowania dużej ilości zdjęć i grafik w jednej wiadomości - maksymalny rozmiar zdjęcia/grafiki zamieszczonego w serwisie to (w trakcie ustalania).
  • § 12.4 Budowania rangi poprzez spamowanie w tematach zamieszczanych na forum.
  § 13 Administracja serwisu Kryptowaluty.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści i opinie prezentowane i publikowane na forum oraz w obrębie serwisu przez innych użytkowników, tym samym nie stanowi to podstawy do ewentualnej odpowiedzialności karnej.
  § 14. Administracja Kryptowaluty.org.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do tego regulaminu zastrzegając, iż zostanie to uczynione z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.
  § 15. Rejestracja jest równoznaczna z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.[/list]
  • Zgadzam się    Nie zgadzam się    Rządzisz    OK    Medal    Pomocy    Genialnie    Magia    Lambo    Wygrałeś(aś)    Gorrrące!    Boczniak    Do góry!    W dół!    Górki    Przemyśl swoje zachowanie...    Zbyt wulgarnie

  aaa