Kryptowaluty

Posty

Tematy

Brak nowych wiadomości Aktualności ze świata kryptowalut

Najważniejsze informacje w mediach traktujące o kryptowalutach, artykuły branżowe, opracowania. Wszystko to, co oddziałuje na kryptowaluty w globalnym ujęciu.

70

28
Brak nowych wiadomości Bitcoin (BTC)

Cyfrowe złoto, pierwsza kryptowaluta, która przebiła się do mainstreamu i od której zaczęła się moda na kryptowaluty. Na jej bazie funkcjonuje wiele innych projektów.

1

1
Brak nowych wiadomości Litecoin (LTC)

Cyfrowe srebro, jedna z najstarszych kryptowalut, inspirowana ideologią Bitcoina. Od cyfrowego złota różni się dużo krótszymi czasami potwierdzenia transakcji oraz skalowalnością.

0

0
Brak nowych wiadomości Ethereum (ETH)

Otwarto-źródłowa platforma dla każdego, która umożliwia tworzenie, dystrybuowanie i spieniężanie zdecentralizowanych aplikacji. Ethereum, jako pierwsza kryptowaluta wprowadziła smart kontracty.

0

0
Brak nowych wiadomości Binance Coin (BNB)

Funkcjonalna kryptowaluta wyemitowana przez giełdę Binance na której spełnia określone funkcje, a w przyszłości posłuży do napędzania ekonomii Binance DEX.

4

1
Brak nowych wiadomości Lisk (LSK)

Lisk jest platformą dla developerów, która umożliwia im tworzenie, dystrybuowanie i spieniężanie aplikacji opartych o JavaScript oraz blockchain.

3

1
Brak nowych wiadomości Steem (STEEM)

Steem jest platformą łączącą najlepsze aspekty kryptowalut oraz mediów społecznościowych. Pozwala twórcom treści na spieniężenie, tego co stworzą.

0

0
Brak nowych wiadomości NEM (XEM)

Nem jest platformą dedykowaną w głównej mierze biznesowi, a zaprojektowaną w celu usprawnienia metod zabezpieczania transakcji. Łączy w sobie smart contracty z tak zwanym inteligentym systemem aktywów.

0

0
Brak nowych wiadomości Ripple (XRP)

Ripple, to alternatywa dla istniejącej infrastruktury płatności, z której na co dzień korzystają instytucje bankowe. Umożliwia dokonywanie wymian w czasie rzeczywistym oraz zapewnia pewność rozliczeń.

0

0
Brak nowych wiadomości Dash (DASH)

Kiedyś Darkcoin, obecnie Digital cash - cyfrowy pieniądz, Dash, pretenduje do bycia bezpośrednim konkurentem dla Bitcoina. Główne założenia: zwiększona anonimowość oraz szybkość transakcji.

0

0
Brak nowych wiadomości Tether (USDT)

Tether, to inaczej cyfrowy odpowiednik dolara - tak zwana kryptowaluta międzygiełdowa. Z założenia, wymienialny jest w stosunku 1:1 z dolarem amerykańskim.

0

0
Brak nowych wiadomości Inne kryptowaluty

Miejsce w którym zgromadzone są wszystkie godne uwagi kryptowaluty. W przyszłości mogą zmienić swoje miejsce i trafić do kategorii Głównych kryptowalut.

47

28
 ETC BCG BCH DOGE NXS ZEC QAU XPM NEO OMG XMR KMD NMC GNT FCT QTUM WAVES GAME EMC GBYTE BLK XLM STRAT REP ARK BTS TRX UTN (UTN-P)
Brak nowych wiadomości Anonimowe rozmowy

Miejsce w którym każdy zarejestrowany użytkownik może utworzyć anonimowy temat oraz wypowiadać się w nim bez wyświetlania żadnych informacji o sobie.

21

2
Brak nowych wiadomości ICO (Initial Coin Offering) / IFO / IEO / Airdropy

Dział przeznaczony dla dyskusji na temat projektów będących lub szykujących się wejście w fazę ICO / IFO / IEO / Airdrop.

6

3
Brak nowych wiadomości Dyskusje i artykuły (0 użytkownik(ów), 1 gość)

59

33
 Poradniki, tutoriale i wskazówki Dla początkujących Alarmy bezpieczeństwa Wydarzenia Dziennik transakcyjny English Corner
Brak nowych wiadomości Giełdy, kantory, strony branżowe i oferty (0 użytkownik(ów), 1 gość)

Miejsce w którym zgromadzone są wszystkie informacje na temat najpopularniejszych giełd oraz kantorów kryptowalut, stron oraz projektów powiązanych z branżą kryptowalut.

128

27
 Strony i projekty

Strona

Posty

Tematy

Brak nowych wiadomości Ogłoszenia

Najważniejsze informacje traktujące o działalności Kryptowaluty.org.pl, istotne z punktu widzenia każdego użytkownika.

5

3
Brak nowych wiadomości Sprawy techniczne i opinie

Dyskusje na temat funkcjonowania strony oraz forum dyskusyjnego. Propozycje zmian, zauważone niedociągnięcia, błędy.

19

5
Brak nowych wiadomości Konkursy i plebiscyty

Miejsce sygnowane przez administrację, w którym możesz zdobyć nagrody, wziąć udział w plebiscytach i konkursach.

0

0
Brak nowych wiadomości Hydepark

Cała zawartość, która nie pasuje do żadnego innego działu. Dyskusje na luzie, sprawy nie związane z kryptowalutami (czy aby na pewno? ;))

0

0
Brak nowych wiadomości Kosz

Kontener z nieczystościami zebranymi z całego forum, czyszczony co 2 tygodnie. Selekcja odpadów niewymagana ;)

0

0

Statystyki

Nasi użytkownicy napisali 431 wiadomości, stworzyli 177 tematów.
Mamy zarejestrowanych 150 użytkowników, a najnowszym z nich jest kri100s
24h

Największa ilość użytkowników aktywnych dzisiaj w przeciągu tej samej 15 minutowej sesji: 11 w tym zalogowanych: 1 (Ukrytych: 0)
neosmatjar