[ANN]⭐ Giełda BUZZEX została otwarta ⭐  (Przeczytany 5386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość - przeglądają ten temat

  • nid125 (OP)
  • Posty: 21
  • Od: 01/2019
7 miesięcy temuAktualizacja Buzzex z dnia 23 styczenia

Jako, że zbliża się ostatni tydzień stycznia nadszedł więc czas, aby przekazać kolejną aktualizację dotyczącą postępu prac nad projektem Buzzex wraz z innymi interesującymi wiadomościami.

Przede wszystkim z przyjemnością informujemy, że mamy już ostateczny termin, w którym prace nad pewnymi funkcjami zostaną ukończone.

Obejmują one:
-> Naprawianie błędów
-> Konfiguracja serwerów
-> Konfiguracja portfeli
-> Integracja pierwszej partii monet dodanych w drodze głosowania
-> Automatyczny podział dywidend
-> Testowanie skrajnych warunków obciążenia serwerów giełdy
-> Testowanie zabezpieczeń

Nie oznacza to jednak, że już ogłaszamy dokładną datę uruchomienia giełdy, ponieważ wciąż istnieją pewne zmienne, które mogą nieco opóźnić jej otwarcie.
Jesteśmy jednak pewni, iż połowa lutego jest terminem, do którego możemy z pewnością wszystko ogarnąć z powyższych punktów ;)
Innymi słowy, otworzymy giełdę tylko wtedy, jeśli będziemy w 100% pewni, że giełda jest całkowicie gotowa do otwarcia dla użytkowników na całym świecie.

Teraz przyjrzyjmy się bliżej temu, co jeszcze oferujemy wraz z kolejnymi ekscytującymi nowościami oraz zapowiedziom funkcji, dzięki którym Buzzex jeszcze bardziej zdystansuje się od wielu innych giełd.

Naprawianie błędów i upewnianie się, że Buzzex jest gotowy.

Dwa główne elementy, które mogą spowodować niewielkie opóźnienie, to poprawianie błędów i sprawdzanie wszystkich szczegółów każdej z funkcji giełdy, aby mieć pewność, że mamy platformę całkowicie wolną od błędów w chwili jej uruchomienia.Wiele rzeczy zostało już zgłoszonych przez naszych testerów wersji beta i wiele z nich zostało już naprawionych, więc z pewnością robimy duże postępy w tej dziedzinie.

Ale jak już wspomniano, nie będziemy nawet myśleć o uruchomieniu, jeśli my lub nasi beta testerzy zobaczymy coś, co należy naprawić, dlatego nie będziemy podawać dokładnej daty uruchomienia, mimo że jest w 100% pewne, że Buzzex zostanie uruchomiony zgodnie z naszym planem którym jest Q1- (pierwszy kwartał) 2019.


Koniec Bonus Lifelong


Chcemy również poinformować, że oferta lifelong bonus dla osób kupujących Monety Buzzex zakończy się na 24 godziny przed faktycznym uruchomieniem giełdy. Oznacza to, że tylko osoby, które kupią BZX przed tym okresem, będą otrzymywać monety BZX codziennie dożywotnio!
Obecnie dostępnych jest około 530 000 BZX po 0,05 USD (1,47 miliona BZX sprzedanych do tej pory), a następnie 5 kolejnych partii monet 600tys BZX w rosnącej cenie.
Premia dożywotnia to świetny sposób na zarobienie 100% darmowego pasywnego dochodu na całe życie, ponieważ podzielimy część naszych nagród (staking rewards)z osobami, które wspierają projekt na wczesnym etapie.
Więcej informacji na temat tego bonusu można znaleźć TUTAJ.Kampanie marketingowe Buzzex

Podczas naszego pre-launch nie wydaliśmy jeszcze żadnych pieniędzy na płatne reklamy. Wiele osób słusznie zauważyło, że marketing będzie kluczowy dla przyciągnięcia użytkowników na platformę, aby mogli korzystać z naszych wielu funkcji, które oferujemy.

Chcemy poinformować, że wszystkie fundusze, których nie potrzebujemy na rozwój, serwery i inne koszty w naszej działalności zostaną wykorzystane na marketing. Nasze płatne kampanie marketingowe rozpoczną się tuż przed uruchomieniem platformy, aby szybko przyciągnąć wielu użytkowników.

Dzięki jedynie darmowym metodom marketingowym zastosowanym do tej pory, Buzzex przyciągnął już prawie 40 000 użytkowników. Nie oznacza to jednak, że wiemy co robimy, ale pokazuje, że wielu entuzjastów kryptografii jest zainteresowanych naszym projektem. Jesteśmy przekonani, że liczba ta wzrośnie gwałtownie, gdy zaczniemy wykorzystywać część naszego budżetu (stanie się to po uruchomieniu platformy), aby promować Buzzex na wybranych stronach.

Buzzex Limited

Buzzex został zarejestrowany w Wielkiej Brytanii pod nazwą "Buzzex Limited" pod numerem 11780976.

Ponieważ obecnie nie ma jasnych przepisów dotyczących giełd krypto (które nie zezwalają na depozyty z użyciem fiat i handel), podejmiemy proaktywne podejście, na wypadek gdyby tak się stało.

-> AML: HMRC poinformował nas, że nie reguluje firm kryptowalutowych, więc ta rejestracja nie jest obecnie potrzebna.
-> Limity wypłat: Mamy dzienny limit wypłat w wysokości 2 BTC dla niezweryfikowanych użytkowników przez KYC.
-> Ochrona danych: Aby zapewnić ochronę danych KYC, Buzzex zostanie zarejestrowanym kontrolerem danych w biurze Rzecznika Informacji.
-> Bliskie monitorowanie przepisów: Aby zachować zgodność z nowymi regulacjami, Buzzex będzie monitorował nowe aktualizacje i działał zgodnie z nimi natychmiast, gdy zajdzie taka potrzeba.

Integracja API Buzzex z robotem do handlu

Z przyjemnością informujemy, że interfejs API Buzzex zostanie zintegrowany z jednym z najpopularniejszych botów transakcyjnych na rynku o nazwie Gekko.
Tutaj możesz znaleźć więcej informacji na temat tego bota: Gekko Bot.

W skrócie, Gekko to robot, który automatycznie wykonuje transakcje w oparciu o analizę danych. Zawiera kilka gotowych strategii wraz z dużą biblioteką dostępnych strategii stworzonych przez jej użytkowników: Gekko Strategies.

Pozwala to inwestorom, którzy tworzą strategie, czerpać zyski z fluktuacji na rynkach kryptograficznych, bez konieczności samodzielnego prowadzenia transakcji i (potencjalnie) zarabiania więcej niż po prostu trzymanie monet.

Ponieważ Gekko skupia się głównie na ludziach „technicznych” i doświadczonych traderach, będziemy mieli również rozwiązanie, które umożliwi osobom „nietechnicznym” na handlowanie przy użyciu bota na Buzzex.
Więcej informacji na ten temat zostanie opublikowanych w przyszłej aktualizacji (będzie ona ekscytująca).

Konkurs API Buzzex

Ponieważ budujemy od podstaw niezwykle skalowalnego bota, który będzie używany na platformie Buzzex i który jest używany przez tysiące handlowców już każdego dnia, zarezerwujemy część budżetu na nasz konkurs API.

Składać się będzie z 3 oddzielnych konkursów, do których każdy będzie mógł dołączyć:

    1. Obecni użytkownicy Gekko
    2. Developerzy strategii Gekko
    3.Nietechniczne rozwiązanie do korzystania z Gekko

Nadal pracujemy nad wszystkimi szczegółami trzech oddzielnych konkursów, ale będzie to niesamowity sposób na wprowadzenie użytkowników do Buzzex, zwiększenie ogólnego wolumenu wymiany i umożliwienie każdemu, kto posiada monety, aby zostać handlowcem na platformie Buzzex!
PS: Rozpocznie się również nasz regularny konkurs API, umożliwiający handlowcom kodowanie własnych botów i zdobywanie monet BZX.

Ostatnie słowo

Nasz zespół pracuje niezwykle ciężko, aby zaprezentować niesamowitą giełdę dla entuzjastów kryptografii i profesjonalistów. Jesteśmy zaledwie kilka tygodni przed planowanym terminem, ale nie mamy jeszcze ustalonej daty uruchomienia ze względu na złożoność niektórych funkcji, nad którymi wciąż pracujemy.
Myślę, że dobrze jest zakończyć tę aktualizację wspominając, że wszyscy w zespole są wyjątkowo optymistyczni, mimo że przestrzeń kryptograficzna przeżywa ogromny niedźwiedzi rynek (bear market), który wydaje się nie kończyć (w najbliższym czasie).
Nawet jeśli warunki pozostaną takie, jesteśmy przekonani, że mamy wszystko, aby odnieść sukces!

Zespół Buzzex

Oryginał tej informacji znajduje się TUTAJ

Przypominam, że wśród użytkowników rejestrujących się z tego miejsca zostanie rozlosowany masternode wraz z kumulującym się dorobkiem :) opisanym we wcześniejszym poście.

aaa

Tematy o podobnej/zbliżonej treści (5) Posty Odsłony Ostatnia wiadomość
Binance - giełda z największym obrotem dziennym (#1)

Autor becometa

1
4362 Ostatnia wiadomość rok temu
wysłana przez becometa
[RIP] Cryptopia - największa giełda altów

Autor bg

1
3332 Ostatnia wiadomość 8 miesięcy temu
wysłana przez nid125
Coxi.io - polska giełda kryptowalut

Autor RobertoWasil

0
189 Ostatnia wiadomość 3 tygodnie temu
wysłana przez RobertoWasil
UPCoin.com - nowoczesna giełda kryptowalut

Autor becometa

8
7732 Ostatnia wiadomość rok temu
wysłana przez becometa
Największa polska giełda BitBay

Autor becometa

0
3013 Ostatnia wiadomość rok temu
wysłana przez becometa