[ANN]⭐ Giełda BUZZEX została otwarta ⭐  (Przeczytany 5385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość - przeglądają ten temat

  • nid125 (OP)
  • Posty: 21
  • Od: 01/2019
6 miesięcy temu
Aktualizacja dla Buzzex (18 luty)


Dużo do poczytania i sporo super wieści!

Dziś mamy kolejną aktualizację dla społeczności Buzzex i zbliżamy się do otwarcia naszej giełdy.
Było trochę cicho, ponieważ wszyscy pracujemy bardzo ciężko w zapleczu, aby zapewnić  produkt wysokiej jakości  i doskonałą obsługę naszym klientom od samego momentu uruchomienia.

Tak więc bez namysłu zaczynajmy.

Najpierw statystyka

->Z przyjemnością informujemy, że do tej pory przekroczyliśmy liczbę 40 000 rejestracji
->1 624 000 BZX zostało sprzedanych do tej pory podczas pre-launchu, co oznacza, że tylko 376 000 jest dostępnych na najniższym poziomie 0,05 $!
->3 244 614 BZX zostało rozdanych jako bonus dla nabywców z przed-sprzedaży.  Należy pamiętać, że jest to premia dożywotnia, a nabywcy z przed-sprzedaży otrzymują codziennie monety  BZX i dożywotnio za wsparcie projektu na tym wczesnym etapie. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
->W tej chwili 1053 Masternody  zasila blockchain Buzzex Coin. (w dosłownym tłumaczeniu)[/size]pt]->Z przyjemnością informujemy, że do tej pory przekroczyliśmy liczbę 40 000 rejestracji

Integracja konfiguracji Trans-Fee Mining

Nasi programiści finalizują tę funkcję, aby automatycznie dystrybuować Buzzex Coins „wykopane poprzez trading” w ciągu pierwszych 6 miesięcy od otwarcia.

Oto, jak to zadziała:
->Za każde 65 USD w obrocie otrzymasz 1 BZX
->Raz na godzinę nasz skrypt doda zarobki bezpośrednio do Twojego portfela
->Monety Buzzex są dystrybuowane w całości, co oznacza, że będziemy dystrybuować tylko 1 BZX, 2 BZX itp. W zależności od tego, ile miałeś obrotu w poprzedniej godzinie.

Posiadanie monet Buzezx umożliwia nie tylko zarabianie na różne sposoby (dywidendy, masternody, staking itp.), ale także pozwala na handel bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat transakcyjnych po zakończeniu okresu trans-fee miningu.  Do tego potrzebne jest 20 000 BZX i w ciągu pierwszych 6 miesięcy po uruchomieniu, handel będzie dodatkową opcją zdobywania monet BZX (trans-fee mining).

Ważna uwaga: każdy, kto ma 20 000 BZX, zacznie zarabiać codziennie dywidendy i cotygodniowe zrzuty (airdrop) w momencie, gdy wystartujemy!

Funkcja tworzenia płynności

Najważniejszym aspektem każdej nowej giełdy, w połączeniu z bezpieczeństwem, w pełni funkcjonującą platformą i doskonałym wsparciem, jest płynność.
Płynność odnosi się do dostępnych monet na rynku jak i liczby monet, które można kupić lub sprzedać bez wpływu na cenę.
Obecny stan przestrzeni kryptowalutowej nie jest dobry pod względem płynności. W rzeczywistości większość dużych giełd cryptowalutowych ma słabą płynność.
Dlatego stworzyliśmy funkcję, który nazwiemy "Globalną książką zamówień". (Global Order Book)

Oto jak to działa:
     -Zamówienie zostanie złożone na giełdzie Buzzex
     -Nasz wyszukujący moduł będzie szukać dopasowanych zamówień, gdy będą one dodawane do Buzzex
     -Nasz globalny system zamówień będzie również szukać zgodności zamówień na innych giełdach i dostawców płynności

Dzięki tej konfiguracji gwarantujemy, że od dnia 1 na giełdzie Buzzex będą dostępne wysoka płynność i głębokie księgi zamówień, rozwiązując jeden z głównych problemów, z którymi boryka się każda nowa giełda kryptowalut.

Dodanie 90+ tokenów

Ogromnym krokiem naprzód pod względem dodawania tokenów jest finalizacja naszych ustawień dla ERC20 na giełdzie Buzzex.
Dlatego wkrótce (w tym tygodniu) ogłosimy ponad 90 tokenów i monet, które zostaną dodane do giełdy w momencie, gdy Buzzex zostanie otwarty.
Te tokeny są połączeniem naszych własnych badań (research głównie w oparciu o zapotrzebowanie na token) i głosowania przeprowadzanego przez członków Buzzex.
Oczywiście, jeśli token, na który zagłosowałeś, zostanie dodany, a Twój KYC zostanie zweryfikowany, otrzymasz swój bonus za głosowanie 500 BZX.

Panel statystyk

Bardzo interesującą funkcją, która zostanie dodana przed uruchomieniem platformy Buzzex, jest moduł do śledzenia portfela i statystyk handlu.
Zamiast zwykłej strony z portfelem i podstawowych informacji o transakcjach, dodamy przejrzysty panel kontrolny pozwalający monitorować wszystkie twoje działania na platformie Buzzex.

Każdy, kto handluje na Buzzex, będzie mógł śledzić wszystkie transakcje na swoim osobistym pulpicie nawigacyjnym. Będziesz w stanie zobaczyć potencjalny zysk z otwartych zleceń i łączny zysk / stratę uzyskaną ze wszystkich wykonanych zleceń itd.
Ponadto będziesz mógł monitorować ogólne statystyki całej historii transakcji w Buzzex, widząc dokładnie ile zarobiłeś lub straciłeś do tej pory.
Ważne: dostępna będzie także funkcja eksportu, dzięki której łatwo będzie śledzić transakcje i przechowywać dane offline.
Jest to przydatne, gdy na przykład wymagane jest dla złożenia zeznań podatkowych.
Jak tylko będziemy mieć możliwość, pokażemy jak będzie wyglądał osobisty pulpit nawigacyjny.

Integracja Buzzex z Botem Gekko

Jak wspomniano w poprzedniej aktualizacji, dodaliśmy giełdę Buzzex do bota transakcyjnego o nazwie Gekko i zamierzamy przetestować go w naszym środowisku beta. Nasz programista Cris dodał bota do Githuba na wypadek, gdybyś chciał to sprawdzić: https://github.com/mrcrislainez/gekko

Gekko to bot, który analizuje wzorce handlowe i wykonuje transakcje w oparciu o strategie stworzone przez traderów.
Jesteśmy również w kontakcie z deweloperem botów Gekko (Mike z siedzibą w Holandii), ponieważ tworzy on płatną usługę o nazwie "Gekkoplus", która pozwoli początkującym traderom wykorzystać istniejące strategie handlowe stworzone przez najlepszych handlowców (traderów).

Jest on gotów dodać Buzzex do swojej płatnej platformy, więc każdy, kto będzie chciał skorzystać z płatnych strategii dostępnych na rynku Gekko, będzie mógł to zrobić i uruchomić automat na Buzzex!

W zamian my utworzymy stronę ze wszystkimi strategiami, które mogą być używane na Buzzex na naszej platformie, dzięki czemu można łatwo będzie wybrać strategię, która generuje zyski i aktywować ją za pomocą kilku kliknięć.

Zdecydowanie uważamy, że handel za pomocą botów będzie ewoluował i poprawiał się wraz z rozwojem rynków kryptowalut. Usługa taka jak Gekkoplus jest doskonałym miejscem, aby umożliwić nowym początkującym użytkownikom podjęcie pierwszych kroków w handlu, dlatego chcieliśmy zapewnić, że będzie to możliwe za pomocą giełdy Buzzex.

Zatrudnianie dodatkowego personelu

Ponieważ jesteśmy w końcowej fazie rozwoju, zaczynamy szukać dodatkowych pracowników, którzy będą obracać się wokół dwóch obszarów:
-Profesjonalni handlowcy, którzy pomogą nam w końcowym testowaniu błędów.
-Specjalista ds. Bezpieczeństwa, który pomoże nam w ostatecznej kontroli bezpieczeństwa.
-Zatrudniamy dodatkowy personel pomocniczy (support) i szkolimy ich, abyśmy mogli zapewnić doskonałe wsparcie od momentu, gdy uruchomimy naszą giełdę.

Stworzyliśmy cały nasz system z możliwością szybkiego zatrudniania większej liczby pracowników i powiekszenia zespołu w zakresie rozwoju firmy. To prawda, że w tej chwili mamy raczej niewielki zespół, ale w momencie, w którym giełda zostanie otwarta, zaczniemy szybko rozszerzać Buzzex we wszystkich obszarach, a jednym z naszych głównych priorytetów jest zatrudnianie większej liczby programistów.

Usługa Buzzex Masternode

Doświadczyliśmy nieoczekiwanych awarii serwerów, które wpłynęły na nasze serwery VPS hostujące Masternody klientów. Dlatego poszły się... w tryb offline.
Chcemy to nadrobić, wysyłając brakujące zarobki z dni, w których serwery były w trybie offline.
Skontaktujemy się z wszystkimi klientami osobiście pytając o ich adres portfela Buzzex.
Więc proszę, spodziewajcie się w tym tygodniu wiadomość e-mail od naszego personelu, aby to rozwiązać.

Oczekiwana data uruchomienia

Giełda kryptowalut to bardzo skomplikowana business, ponieważ zajmuje się obsługą funduszy klientów. Dlatego podejmujemy wiele działań, aby zapewnić, że platforma, którą zbudowaliśmy od zera, będzie bezpieczna, szybka i zapewni wszystkim użytkownikom przyjemne wrażenia podczas korzystania z niej.

Ponieważ większość błędów (bugs) została naprawiona i wkrótce powitamy kilku nowych członków zespołu, którzy będą współpracować z naszymi programistami, z przyjemnością ogłaszamy, że mamy szacunkową datę uruchomienia i powinno to się zdarzyć pomiędzy 18 marca a 28 marca.

Nie będziemy ogłaszać dokładnego dnia, ponieważ może wystąpić nieoczekiwane (ale niewielkie) opóźnienie, dlatego też przyjmujemy margines 10 dni na wypadek, gdyby tak się stało.

Naszym głównym celem w końcowej fazie jest po prostu przetestowanie każdego małego aspektu naszej platformy, aby zapmieć pewność, że dostarczamy świetny produkt.

Marketing

W najbliższych tygodniach rozpoczniemy kampanię marketingową wraz z naszymi globalnymi ambasadorami, aby przedstawić Buzzex do projektów monet, które już mają gwarancję że będą na liście.
Obecnie koncentrujemy się głównie na projektach, które potencjalnie mogą być notowane na giełdzie (i jak dotąd większość rejestracji pochodzi z tych starań), więc spodziewamy się kolejnej fali rejestracji na kilka tygodni przed faktycznym uruchomieniem.

Po drugie, ostatni tydzień przed otwarciem Buzzex, rozpoczniemy płatne kampanie marketingowe i będziemy je kontynuować również z części dodatkowego budżetu, który otrzymamy po uruchomieniu naszego produktu.

Będą one obejmować:
     Informacje prasowe
     Sponsorowane posty na blogach kryptowalutowych
     Recenzje autorstwa ludzi ze świata krypto

Marketing jest czymś, co każda firma musi zrobić, więc pozostała część zysku ze sprzedaży Buzzex Coins zostanie wykorzystana do rozpoczęcia płatnych kampanii marketingowych. Następnie zamierzamy wykorzystać 10-20% całkowitego budżetu, aby stale przyciągać więcej inwestorów do Buzzex, aby stopniowo zwiększać wolumen na naszej giełdzie.

Wnioski

Przebyliśmy już długą drogę i jesteśmy blisko otwarcia naszej giełdy światowej klasy. Nasz zespół do tej pory wykonał świetną robotę i nadal będzie koncentrować się na tym, co musimy zrobić, aby odnieść sukces.
Rozwiązaliśmy największy problem dla nowych giełd, który jest początkową płynnością, co oznacza, że wszyscy nowi użytkownicy będą mogli natychmiastowo kupić/sprzedać wszystkie monety i nie będzie pustych ksiąg zamówień.

Na dłuższą metę mocno wierzymy, że nasz model biznesowy jest tym, co nas wyróżnia. Handlowcy/ użytkownicy nie tylko będą mogli handlować za darmo, ale także zarabiać na codziennych dywidendach.

Początkowo może to być wyścig, aby zdobyć co najmniej 20 000 monet Buzzex (lub więcej), aby aktywować wszystkie dożywotnie korzyści, jakie zapewni nam nasza firma.

Bardzo interesujące będzie również sprawdzenie, czy poważna firma, taka jak Buzzex, może być również obsługiwana przez DAO. Dysponując budżetem na blockchainie, który pozwoli każdemu złożyć wnioski aby pomóc projektowi, a właściciele Masternode zagłosują na te propozycje na blockchain. Stworzymy społeczność entuzjastów kryptografii, którzy podzielają wizję, dla której buduje się projekty blockchain.

Obecnie jednak koncentrujemy się na pomyślnym uruchomieniu naszej platformy i sprawieniu, że stanie się ona platformą o takim samym poziomie funkcjonalności, funkcji, bezpieczeństwa i wsparcia, co dzisiejsze duże giełdy.

Jeśli to się uda, nie ma mowy aby lepszy model biznesowy nie był w stanie konkurować również z tymi dużymi giełdami.

To wszystko na teraz, życzę miłego dnia!

Zespół Buzzex


Załóż konto na Buzzex już teraz, to nic nie kosztuje :)

Oryginał tej informacji znajduje się TUTAJ

aaa

Tematy o podobnej/zbliżonej treści (5) Posty Odsłony Ostatnia wiadomość
Binance - giełda z największym obrotem dziennym (#1)

Autor becometa

1
4362 Ostatnia wiadomość rok temu
wysłana przez becometa
[RIP] Cryptopia - największa giełda altów

Autor bg

1
3332 Ostatnia wiadomość 8 miesięcy temu
wysłana przez nid125
Coxi.io - polska giełda kryptowalut

Autor RobertoWasil

0
189 Ostatnia wiadomość 3 tygodnie temu
wysłana przez RobertoWasil
UPCoin.com - nowoczesna giełda kryptowalut

Autor becometa

8
7732 Ostatnia wiadomość rok temu
wysłana przez becometa
Największa polska giełda BitBay

Autor becometa

0
3013 Ostatnia wiadomość rok temu
wysłana przez becometa