"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie  (Przeczytany 1562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość - przeglądają ten temat

  • Papkin (OP)
  • Posty: 1
  • Od: 07/2019
rok temu
Hej,

"Pi" to nowa kryptowaluta stworzona przez grupę doktorów Stanforda.

Póki co projekt jest bardzo świeży, swoją premierę miał 14 marca 2019 i nie jest jeszcze notowany na żadnej giełdzie. Data debiutu giełdowego planowana jest na Q4 2019 roku.

Pi Network, bo tak brzmi pełna nazwa aplikacji jest mobilną platformą do kopania kryptowaluty "Pi", która dostępna jest w wersja BETA na Android i iOS. Aby do niej dołączyć potrzebujesz jedynie zaproszenia od innego zaufanego użytkownika sieci, bez tego dołączenie do niej, ani kopanie nie będzie możliwe.

Z każdym dniem rośnie społeczność Pi Network. W chwili obecnej platforma skupia już ponad 100 000 aktywnych użytkowników.

Dlaczego warto zainteresować się tym projektem?

100% zdecentralizowana - "Pi" jest bezpieczną, niezmienną i nie podrabialną cyfrową walutą.

Wystarczy telefon - działa na Twoim telefonie z systemem Android lub iOS i praktycznie nie zużywa jego zasobów ani baterii.

Przyjazna dla Ciebie i naszej planety - łatwa w użyciu, nie generuje kosztów energii elektrycznej (jak standardowe kopalnie np. Bitcoina)

Pobierz aplikację, zainstalują ją na swoim telefonie i zacznij zarabiać już teraz! Za darmo i nie zużywając baterii Twojego telefonu.

Jeśli nie masz jeszcze zaproszenia, możesz skorzystać z mojego linku referencyjnego:

www.minepi.com/Papkin

Lub zainstaluj aplikację, ściągając ją uprzednio na swój telefon z Google Play lub APP Store i wpisz nazwę użytkownika (Papkin) w polu "Invitation code".

Papkin

  • kri100s
  • Posty: 1
  • Od: 11/2019
#1, 9 miesięcy temu
Witaj. Zapisałem się z Twojego polecenia ---zobaczymy,może coś z tego wyjdzie -- jak to się mówi " kto nie ryzykuje szampana nie pije" ;)

Najważniejsze jest to,że ta apka nie powoduje "utraty działanie telefonu"

Gdyby ktoś chciał to przy rejestracji w polu "Invitation code" może wpisać kri100s

aaa