Binance Łódź Meetup - 09/09/2018 16.00-20.00 ## Pierwsze spotkanie Binance w Pol  (Przeczytany 2696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość - przeglądają ten temat

rok temu, zmieniony rok temu przez Binance_Angels
Serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników forum Kryptowaluty.org.pl do udziału w pierwszym spotkaniu Binance w Polsce.

Binance Łódź Meetup
 >> 9 września 2018 r. godz. 16.00 - 20.00


Poznaj Polskich Aniołów Binance, dowiedz się więcej na temat działalności Binance oraz całego ekosystemu Binance i po prostu świetnie się świetnie z nami baw!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc konieczne jest zarezerwowanie swojego biletu na stronie EventBrite
https://www.eventbrite.com/e/binance-meetup-odz-tickets-49082417833?aff=kryptowaluty

WSTĘP JEST BEZPŁATNY - poza wiedzą gwarantujemy również dobrą zabawę w kręgle (i nie tylko)Łódź rozpoczyna serię wielu spotkań oraz konferencji, które odbywać się będą w najbliższych miesiącach na terenie naszego kraju, których głównym założeniem będzie edukacja oraz prezentacja całego ekosystemu Binance.#1, rok temu, zmieniony rok temu przez becometa
Prosimy o przemyślane rejestracje. Lista uczestników będzie weryfikowana telefonicznie.

Kilka dodatkowych informacji
[# 1] Na ten moment zarezerwowanych zostało już 1/4 wszystkich dostępnych biletów. Po zaledwie 12 godzinach od publikacji. Jeżeli zastanawiacie się nad udziałem w Meetupie, to lepiej przekonajcie się i złóżcie rezerwację bo niedługo może ich zabraknąć w takim tempie

[# 2] Jeżeli liczba osób przyjezdnych okaże się przeważająca mamy możliwość wynajęcia urokliwego transportu z wybranego wcześniej miejsca w Łodzi. Wszystko zależeć będzie natomiast od samych uczestników.

[# 3] Na poczet większej integracji oraz przełamania pierwszych lodów pomiędzy nami samymi a uczestnikami utworzyliśmy specjalną grupę na komunikatorze Telegram.

#2, rok temu
W imieniu wszystkich pracujących nad realizacją najbliższego spotkania w Łodzi, serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie.

Cała pula biletów została rozdysponowana w ciągu 4 dni, a w związku z licznymi zapytaniami o możliwość uczestnictwa, zdecydowaliśmy utworzyć listę rezerwową.

Rejestracja odbywa się pod tym linkiem: https://www.eventbrite.com/waitlist?eid=49082417833&tid=91845488

aaa