Freldo News: FRECNX na giełdzie BCEX  (Przeczytany 451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość - przeglądają ten temat

  • Freldo (OP)
  • Posty: 4
  • Od: 05/2019
8 miesięcy temu
Freldo - przyjazna sieć społecznościowa tworzy i promuje ideę rozwoju biznesu poprzez zalecenia, wymianę informacji zwrotnych i informacji między uczestnikami.

          Założyciele projektu opracowali skuteczny mechanizm funkcjonowania w sieci. Użytkownicy mogą łatwo znaleźć produkty i usługi, których są zainteresowani, korzystając z wygodnej wyszukiwarki z różnymi filtrami (ocena, cena, lokalizacja, kategoria), mają możliwość zapraszania znajomych za pośrednictwem innych sieci społecznościowych, komunikatorów i agentów pocztowych oraz firmy dostaje tanie i skuteczne reklamy w kręgu ogromnej liczby przyjaciół i znajomych.

            Jednocześnie wszyscy korzystają z usługi:
Klienci otrzymują:
• wysokiej jakości i sprawdzonych innych członków usług,
• przywileje i bonusy, ze względu na system nagród skierowań.

       Biznes:
•   Nowi Klienci,
• reklama.
 
             Sieć zyskała popularność wśród dużej liczby użytkowników w krótkim czasie, odbyła udany ICO https://ico.freldo.com/ i wyszła z własną walutą FRECNX na giełdzie kryptowalut BCEX https://www.bcex.top/trade/frecnx_eth. To jest chińska giełda, która zajmuje dość silną i stabilną pozycję w kapitalizacji w CoinMarketCap (15 miejsce). Platforma handlowa obsługuje ponad 50 rodzajów zasobów cyfrowych. Giełda stale zwiększa obroty, utrzymuje wysoką pozycję na rynku i aktywnie rozwija swój potencjał technologiczny w świecie kryptoekonomii.

              Silna pozycja platformy BCEX na kryptowalutach giełdowych, dostępność walut i stablecoins, rzadko spotykana na dużych parkietach, przyciąga handlowców kryptowalut, którzy pracują na przyszłość, rozwijają możliwości swojego portfela inwestycyjnego i szukają nowych narzędzi dla dodatkowych zysków.

             Waluta FRECNX jest bardzo interesująca dla potencjalnych inwestorów, że indeks cen tokena w porównaniu z wcześniej posiadanym ICO wzrósł 2 razy (0,8 $ w porównaniu z 0,4 $). Ta pozycja na giełdzie tokenów jest uzasadniona faktem, że opiera się ona na prawdziwym biznesie, który ma znaczną dynamikę wzrostu, wprowadza innowacyjne rozwiązania w swojej działalności.

aaa