Jak skorzystać na tzw. Bounties/Competitions oraz Airdropach na Binance  (Przeczytany 2541 razy)

0 użytkowników i 1 Gość - przeglądają ten temat

  • *
  • becometa (OP)
  • Posty: 217
  • Od: 10/2017
rok temu, zmieniony rok temu przez becometa

Binance znane jest z tego, że nie szczędzi środków finansowych na marketing własnej marki. Średnio raz w miesiącu pod patronatem giełdy organizowane są konkursy, loterie lub akcje rozdawania tokenów. Tego typu akcji na próżno szukać na konkurencyjnych giełdach kryptowalut.

Akcje konkursowe najczęściej odbywają w momencie wejścia nowej kryptowaluty na giełdę - niemniej nie zawsze jest to zasadą.
Niezależnie od typu organizowanej akcji oraz obostrzeń w niej zawartych warto spróbować wziąć w niej udział. W wielu przypadkach za niewielki wysiłek lub wysiłek bliski zeru otrzymać możemy realne korzyści w postaci dóbr niematerialnych - nawet jeżeli nie posiadamy ogromnych zasobów pieniężnych lub zasobów wybranej kryptowaluty. Wiele akcji opiera się o losowania lub odgórnie nakreśla, że wynagrodzonych zostanie określona pula użytkowników - rekord wynosi pół miliona klientów Binance.

Co najważniejsze - zapisanie się do którejkolwiek z akcji jest darmowe. Uczestnikiem automatycznie staje się każdy użytkownik Binance, który spełni wymogi określone z zasadach danej akcji (które zazwyczaj zapisane są w dwóch-trzech zdaniach po angielsku).

Jak znaleźć informacje o aktualnie prowadzonych akcjach?
Najprostszym sposobem śledzenia aktualnych konkursów jest monitorowanie górnej belki wyświetlanej zarówno w wersji komputerowej giełdy jak również i wersjach mobilnych (iOS/Android), gdzie duże wydarzenia lub ważne ogłoszenia znajdują swoją okładkę obrazkową przyciągającą oko.
Drugą metodą jest manualne lub automatyczne śledzenie działów Announcements > Latest News czyli przekładając na polski Ogłoszenia > Ostatnie Newsy oraz New Listings czyli po polsku Nowo dodane tokeny. W obydwu przypadkach mamy możliwość zasubskrybowania się do listy mailingowej klikając przycisk Follow.

Na dzień publikacji tekstu, Binance zorganizowało już ponad 40 konkursów / loterii / rywalizacji / akcji rozdawania tokenów
Poniżej załączona zostaje ich lista wraz z krótkim opisem w naszym języku. Jak zapewne zauważysz, w początkowej fazie funkcjonowania giełdy nagrody w prowadzonych przez giełdę akcjach nie były spektakularne
WAŻNE: Wymienione poniżej konkursy zostały już zakończone. Nie ma już możliwości wzięcia w nich udziału (poza dwoma najnowszymi oznaczonymi tym kolorem).
Lista stanowi charakter informacyjny i nie będzie aktualizowana.To jeszcze nie wszystko. Binance wspomaga również wybrane kryptowaluty w tak zwanych Airdropach - zrzutach tokenów.
W większości przypadków aby otrzymać daną kryptowalutę w zrzucie wystarczy posiadać wystarczającą jej ilość już na swoim portfelu na giełdzie lub być w posiadaniu innej kryptowaluty. Airdropy odbywają się dużo rzadziej aniżeli konkursy o których mowa była wyżej, niemniej są bardzo przyjemnym dodatkiem do codziennego obserwowania kursów i monitorowania swoich zleceń.

Przykładowe akcje:

aaa