KryptoPortal.pl - aktualności, notowania, giełdy  (Przeczytany 1824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość - przeglądają ten temat

rok temu, zmieniony rok temu przez KryptoportalPL
Cześć!

Chcielibyśmy przedstawić nasz projekt w pełni poświęcony kryptowalutom i branży blockchain - KryptoPortal.pl.
Jesteśmy pasjonatami nowych technologii, a w szczególności Bitcoina i rozwiązań opartych na łańcuchu bloków. Staramy się promować idee kryptowalut pośród zwykłych ludzi. Docieramy również do doświadczonych użytkowników społeczności.


W portalu udostępniamy aktualne wiadomości z branży, poradniki dla początkujących i zaawnsowanych użytkowników, opisy oraz recenzje giełd, słowniki pojęć, notowania kryptowalut (m.in. w PLN - klik) czy narzędzia, takie jak generator adresów Bitcoin.

Jesteśmy chętni na różnego rodzaju współprace ze środowiskiem bitcoin, stronami www bądź projektami z branży blockchain.

Pozdrawiamy i do usłyszenia!
To the moon!
#1, rok temu
Uwaga, ciekawa akcja promocyjna organizowana przez projekt Civic! Do wygrania nawet $1250 w tokenach CVC.Akcja polega na polecaniu użytkownikom dołączenia do listy oczekujących na wydanie oficjalnego portfela Civic.

Najaktywniejsi mogą zdobyć nawet 25 000 tokenów CVC!

Więcej informacji: https://www.kryptoportal.pl/darmowe-kryptowaluty/airdrop-civic-nawet-25000-tokenow-cvc-do-zgarniecia/

#2, 11 miesięcy temu
Uwaga! Przenosimy się pod adres http://www.kryptoporadnik.pl i od tej pory będziemy publikować aktualności oraz artykuły pod tym adresem :)

Tymczasem:

Craig Wright skazany!

Samozwańczy Satoshi Nakamoto musi zwrócić 50% wszystkich posiadanych Bitcoinów bratu jego byłego partnera. Craig prawdopodobnie odwoła się do sądu, jednak jego szanse na uniknięcie kary są niski. Jak myślicie, czy możemy się spodziewać dumpa po uprawomocnieniu wyroku?

#3, 11 miesięcy temu
Pracujemy nad obszernym artykułem na temat bitomatów w Polsce. Postaraliśmy się w nim zawrzeć aktualne lokalizacje bankomatów (wraz ze szczegółami dojazdu), mapę wszystkich urządzeń, informacje na temat anonimowości, limitów pojedynczej transakcji oraz ewentualnych kosztach/opłatach. Jeżeli macie propozycje co moglibyśmy zmienić/dodać, to z chęcią Was wysłuchamy :)

Link do artykułu: https://www.kryptoporadnik.pl/bitomaty-bankomaty-bitcoinow-w-polsce-lista-adresy-mapa-anonimowosc-maksymalne-kwoty/

aaa