Pomoc w rozliczeniu kryptowalut - Taxo ACC

 Kryptowaluta drugiej generacji Milcoin  (Przeczytany 28 razy)

0 użytkowników i 1 Gość - przeglądają ten temat

tydzień temu
 Latam OceanRE, Ltd. LOR i MilCoin Network to wizjonerski projekt, który ma stać się światowym liderem w pozyskiwaniu nieruchomości, rozwoju, rozrywce, eksploatacji najpiękniejszych i najbardziej urodzajnych terenów naszej planety. Naszą misją jest rozwój turystyki i społeczności, zrównoważone użytkowanie gruntów i praktyk biznesowych, a także innowatorska technologia, która zmienia sposób przeprowadzania transakcji wśród inwestorów, konsumentów i przedsiębiorstw. Milcoin to kryptowaluta drugiej generacji oparta na blockchain Ethereum ERC20. LatAm OceanRE & MilCoin Network (zwana MilCoin Network) jest dziełem Césara i Cuauhtémoca Hanka, wnuków wpływowego polityka i biznesmena Carlosa Hanka Gonzalesa. Są jednymi z najbardziej szanowanych i wpływowych rodzin miliarderów w Meksyku. Rodzina ta stoi na czele pasjonującego, dynamicznego zespołu, który szczyci się bogatym doświadczeniem w zakresie rozwoju nieruchomości, operacji biznesowych, technologii informacyjnych i finansów.

Milcoin highlights PL
 1.Światowej klasy kapitał zapewnia bezpieczeństwo nawet najbardziej konserwatywnym i wymagającym inwestorom.
 2.MilCoin jest w pełni wspierany przez nieruchomość Oceanfront Real Estate za którym występują Hotele i Ville na całym świecie.
 3.Tokeny MilCoin są oparte na technologii Blockchain.
 4.Zapewnia inwestorom oprócz akcji MilCoins akcje 11 spółek LOR, nowe firmy dołączają każdego dnia.
 5.MilCoin może być wymienny na fizyczne dobra lub przenoszony do kompatybilnych portfeli.
 6.MilCoin można wymienić na dobra lub usługi oferowane przez firmy LOR.

Odwiedź te strony, aby dowiedzieć się więcej.

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania lub chcesz zainwestować zapraszam do kontaktu kryptomilcoin@gmail.comhttps://www.milcoin.io/

aaa