Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Freldo

Strony: [1]
1
Kanadyjska firma Freldo https://ico.freldo.com/ ma przyjemność ogłosić, że z powodzeniem zamknęła sprzedaż IEO na BCEX.
Runda FRECNX IEO, która odbyła się w 2019 r., Na BCEX https://www.bcex.vip/trade/frecnx_eth, zamknięta w ciągu zaledwie dwóch godzin i zebrana w wysokości 900 000 USD.
Freldo zebrał niezbędną ilość funduszy, aby kontynuować rozwój platformy.
Sukces IEO podkreślił wzmożone emocje społeczności, a uczestnicy widząc, jak platforma Freldo rozwija się i rozwija jako pełnoprawny pretendent do tytułu najlepszej sieci społecznościowej dla klientów biznesowych, małych i średnich firm w branży kryptograficznej.

Freldo ma najlepsze oceny:
CoinMarketCap - https://coinmarketcap.com/currencies/freldo/
CoinGecko - https://www.coingecko.com/en/coins/freldo
Livecoinwatch - https://www.livecoinwatch.com/price/FreldoCoinX-FRECNX

Freldo Inc. to kanadyjska firma, oficjalnie zarejestrowana w Toronto w Kanadzie w 2011 roku.
Kanada jest krajem stabilnym. Inwestujesz na rynku kanadyjskim, inwestując w Freldo.
Od 2016 roku Freldo Inc. uruchomiło biznesową sieć społecznościową Freldo https://freldo.com.
Jest to w pełni funkcjonalna sieć łącząca właścicieli małych i średnich firm oraz ich klientów.
Mamy 40 000 żywych klientów.
FRECNX jest przedmiotem obrotu na giełdzie BCEX https://www.bcex.top/trade/frecnx_eth.
Wielkość na 24 godziny na giełdzie BCEX wynosi 600 000 USD. Cena naszych monet jest stabilna i rośnie. Aktualna cena wynosi 0,55 USD. Mamy ogromny potencjał wzrostu.
W miarę rozwoju projektu zespół Freldo chciałby zaprosić wszystkich do udziału w handlu naszymi żetonami na giełdzie BCEX.

2
Freldo https://ico.freldo.com/ Oficjalnie IEO rozpoczyna 23 lipca 2019 r. Na giełdzie BCEX.

Z przyjemnością informujemy:
· BCEX Exchange Launchpad - https://www.bcex.vip/trade/frecnx_eth
· ZNIŻKA 30%
· Tylko 12 500 000 żetonów będzie dostępnych na sprzedaż IEO
· FRECNX będzie natychmiast dostępny do sprzedaży na BCEX i innych giełdach po zakończeniu IEO
· Softcap - 500 000 $
· Hardcap - 5 000 000 $
Freldo to globalni i zdecentralizowani dostawcy usług łączących ekosystemy i klienci, w oparciu o technologię blockchain i inteligentnych umów. Nasz token FRECNX jest aktywnie wykorzystywany w platformie Freldo, wśród średnich i małych firm.

FRECNX jest obecny na wielu ocenach:
CoinMarketCap - https://coinmarketcap.com/currencies/freldo/
CoinGecko - https://www.coingecko.com/en/coins/freldo
Livecoinwatch - https://www.livecoinwatch.com/price/FreldoCoinX-FRECNX

W 2018 roku mieliśmy udane ICO i dotarliśmy do Hard Cap.
Freldo Inc, zarejestrowana w Kanadzie w 2011 roku, znajduje się w Toronto, Ontario. Kanada jest krajem stabilnym, inwestujesz na rynku kanadyjskim, inwestując w Freldo.
Od 2016 roku Freldo Inc. uruchomiło biznesową sieć społecznościową Freldo https://freldo.com.
Jest to w pełni funkcjonalna sieć, która łączy właścicieli małych i średnich firm oraz ich klientów.
Mamy ponad 40 000 żywych klientów.
W 2019 roku została wydana nowa wersja platformy, z licznymi ulepszeniami i nowymi funkcjami.

3
Freldo wzmacnia swoją pozycję i przynosi nowe zwycięstwa skarbonce osiągnięć. Zespół pewnie pokonuje drogę do osiągnięcia celów, promuje swój produkt wśród mas i udowadnia, że ​​działania sieci są skuteczne i konieczne.

Rok 2018 został oznaczony dla zespołu przez pomyślne przeprowadzenie ICO i osiągnięcie ważnego celu - pokonanie ustalonej wartości Hard Cap. W 2019 r. Zespół wydał nową wersję platformy (http://freldo.com) z nowymi funkcjami.

I znowu, nowy sukces - umieszczenie na BCEX https://www.bcex.top/trade/frecnx_eth. Cena FRECNX 0,55 USD. I stale dorastał.

Aktywny handel własną walutą, dobry start w działaniach giełdowych i perspektywa dalszego rozwoju dzięki popularności własnego tokena. O znaczeniu FRECNX świadczy fakt, że waluta jest uwzględniona w ocenach:

CoinGecko - https://www.coingecko.com/en/coins/freldo

Livecoinwatch - https://www.livecoinwatch.com/price/FreldoCoinX-FRECNX

Cryptorank - https://cryptorank.io/currencies/freldocoinx

Сoinpaprika - https://coinpaprika.com/coin/frecnx-freldocoinx/

Сoinranking - https://coinranking.com/coin/freldocoinx-frecnx

Dołącz do handlu na giełdzie i bierz aktywny udział w działaniach giełdowych. Jesteśmy pewni, że nasz token spełni Twoje oczekiwania.

4
Freldo - przyjazna sieć społecznościowa tworzy i promuje ideę rozwoju biznesu poprzez zalecenia, wymianę informacji zwrotnych i informacji między uczestnikami.

          Założyciele projektu opracowali skuteczny mechanizm funkcjonowania w sieci. Użytkownicy mogą łatwo znaleźć produkty i usługi, których są zainteresowani, korzystając z wygodnej wyszukiwarki z różnymi filtrami (ocena, cena, lokalizacja, kategoria), mają możliwość zapraszania znajomych za pośrednictwem innych sieci społecznościowych, komunikatorów i agentów pocztowych oraz firmy dostaje tanie i skuteczne reklamy w kręgu ogromnej liczby przyjaciół i znajomych.

            Jednocześnie wszyscy korzystają z usługi:
Klienci otrzymują:
• wysokiej jakości i sprawdzonych innych członków usług,
• przywileje i bonusy, ze względu na system nagród skierowań.

       Biznes:
•   Nowi Klienci,
• reklama.
 
             Sieć zyskała popularność wśród dużej liczby użytkowników w krótkim czasie, odbyła udany ICO https://ico.freldo.com/ i wyszła z własną walutą FRECNX na giełdzie kryptowalut BCEX https://www.bcex.top/trade/frecnx_eth. To jest chińska giełda, która zajmuje dość silną i stabilną pozycję w kapitalizacji w CoinMarketCap (15 miejsce). Platforma handlowa obsługuje ponad 50 rodzajów zasobów cyfrowych. Giełda stale zwiększa obroty, utrzymuje wysoką pozycję na rynku i aktywnie rozwija swój potencjał technologiczny w świecie kryptoekonomii.

              Silna pozycja platformy BCEX na kryptowalutach giełdowych, dostępność walut i stablecoins, rzadko spotykana na dużych parkietach, przyciąga handlowców kryptowalut, którzy pracują na przyszłość, rozwijają możliwości swojego portfela inwestycyjnego i szukają nowych narzędzi dla dodatkowych zysków.

             Waluta FRECNX jest bardzo interesująca dla potencjalnych inwestorów, że indeks cen tokena w porównaniu z wcześniej posiadanym ICO wzrósł 2 razy (0,8 $ w porównaniu z 0,4 $). Ta pozycja na giełdzie tokenów jest uzasadniona faktem, że opiera się ona na prawdziwym biznesie, który ma znaczną dynamikę wzrostu, wprowadza innowacyjne rozwiązania w swojej działalności.

Strony: [1]