Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - KryptoportalPL

Strony: [1]
1
Pracujemy nad obszernym artykułem na temat bitomatów w Polsce. Postaraliśmy się w nim zawrzeć aktualne lokalizacje bankomatów (wraz ze szczegółami dojazdu), mapę wszystkich urządzeń, informacje na temat anonimowości, limitów pojedynczej transakcji oraz ewentualnych kosztach/opłatach. Jeżeli macie propozycje co moglibyśmy zmienić/dodać, to z chęcią Was wysłuchamy :)

Link do artykułu: https://www.kryptoporadnik.pl/bitomaty-bankomaty-bitcoinow-w-polsce-lista-adresy-mapa-anonimowosc-maksymalne-kwoty/

2
Uwaga! Przenosimy się pod adres http://www.kryptoporadnik.pl i od tej pory będziemy publikować aktualności oraz artykuły pod tym adresem :)

Tymczasem:

Craig Wright skazany!

Samozwańczy Satoshi Nakamoto musi zwrócić 50% wszystkich posiadanych Bitcoinów bratu jego byłego partnera. Craig prawdopodobnie odwoła się do sądu, jednak jego szanse na uniknięcie kary są niski. Jak myślicie, czy możemy się spodziewać dumpa po uprawomocnieniu wyroku?

3
Uwaga, ciekawa akcja promocyjna organizowana przez projekt Civic! Do wygrania nawet $1250 w tokenach CVC.Akcja polega na polecaniu użytkownikom dołączenia do listy oczekujących na wydanie oficjalnego portfela Civic.

Najaktywniejsi mogą zdobyć nawet 25 000 tokenów CVC!

Więcej informacji: https://www.kryptoportal.pl/darmowe-kryptowaluty/airdrop-civic-nawet-25000-tokenow-cvc-do-zgarniecia/

4
Cześć!

Chcielibyśmy przedstawić nasz projekt w pełni poświęcony kryptowalutom i branży blockchain - KryptoPortal.pl.
Jesteśmy pasjonatami nowych technologii, a w szczególności Bitcoina i rozwiązań opartych na łańcuchu bloków. Staramy się promować idee kryptowalut pośród zwykłych ludzi. Docieramy również do doświadczonych użytkowników społeczności.


W portalu udostępniamy aktualne wiadomości z branży, poradniki dla początkujących i zaawnsowanych użytkowników, opisy oraz recenzje giełd, słowniki pojęć, notowania kryptowalut (m.in. w PLN - klik) czy narzędzia, takie jak generator adresów Bitcoin.

Jesteśmy chętni na różnego rodzaju współprace ze środowiskiem bitcoin, stronami www bądź projektami z branży blockchain.

Pozdrawiamy i do usłyszenia!
To the moon!
Strony: [1]