Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - KateSaniuk

Strony: [1]
1
Archiwum / Nextrade Trust management
« : 10 miesięcy temu »
Oferujemy państwu usługi opierające się na zarządzaniu własnym kapitałem na giełdzie BitMEX.

Naszą grupę handlowców nazwaliśmy NexTrade. Cały personel z sukcesem działa w kilku funduszach hedgingowych, a nasze doświadczenie waha się od 3 do 6 lat.

Co oferujemy i jak pracujemy:

Oferujemy Państwu doractwo w mądrym inwestowaniu w BTC. Wierzy Pan/Pani w btc? Czy jest Pan/Pani gotowy(a), aby w niego zainwestować? My możemy Ci pomóc!

Załóżmy, że Pan/Pani kupił(a) (lub Pan/Pani dostał(a) w jakikolwiek inny sposób) BTC i czeka kiedy jego cena wzrośnie, ponieważ Inwestowanie - to tylko gra długoterminowa. Podczas oczekiwania, możemy pomnożyć Pana/Pani kapitał! Oprócz tego, że Pan/Pani zainwestował(a) ,my również zwiększamy ten aktyw.

Tak więc, oferujemy Państwu możliwość zarządzania aktywami w parach BTC/USD i ETH/USD (poprzez API klucze giełdy bitmex.com bez dostępu do wypłaty środków z giełdy, link polecający do rejestracji zapewnimy) i handlowania waszymi aktywami. Wszystkie zlecenia towarzyszą z krótkimi stop-loss zleceniami, dlatego gwarantujemy, że nie będzie odpływu depozytów ( np. jak można znaleźć w internecie, wiele opowieści o tym, jak handlowca otrzymał -90% od depozytu. U nas coś takiego jest niemożliwe. Raz na dwa tygodnie lub raz w miesiącu będziemy oczekiwać od Pana/Pani zapłaty prowizji (40% łącznych przychodów). W przypadku braku zapłaty odłączamy państwa od systemu i zakańczamy współpracę.

W przypadku braku zysku z naszej strony, nie wymagamy żadnych wypłat, handlujemy do momentu kiedy przynajmniej pozostajemy bezstratni i dalej kontynujemy prace ku zyskowi. Płaca minimalna dla wejścia - 0.2 BTC (zalecana kwota - od 2 BTC).

Średni zysk wynosi około 10% miesięcznie od kapitału. Waha się od 8% do 15%. Z tych ogólnych dochodów 40% zabieramy dla siebie. Pana/Pani zysk ostatecznie będzie wynosił od 5 do 10% miesięcznie od wielkości kapitału. Wszystkie obliczenia idą w BTC, naszym celem jest budowanie BTC.
 
Przykład naszej pracy:
1) https://prnt.sc/oubdv8
2) https://prnt.sc/oube2o
3) https://prnt.sc/oube6q

Mamy również system zgłoszeń. Za każdego inwestora, który przyszedł od Pana/Pani będziemy wypłacać 20% naszych zysków.
 
Przestrzegamy, że im wyższy zysk, tym większe ryzyko. Nie zalecamy brać kredytu i przeznaczać go na giełdę.
Jeśli zgromadził się pewien kapitał i nie wie Pan/Pani, gdzie opłaca się inwestować, to proszę napisać w wiadomości prywatnej będę miał przyjemność odpowiedzieć na wszelkie pytania i zawsze znajdę dla Pana/Pani czas.
 
Czat będzie dostępny tylko dla osób, które już stały się klientami.

1) nie przyjmujemy wpłaty na nasze prywatne konta! Zasila Pan/Pani swoje własne konta na giełdach!
2) nie prosimy państwa o podanie API z możliwością wypłaty środków. Państwo robią to sami! Klucze API muszą być z WYŁĄCZONĄ funkcją wypłaty! 2FA na koncie jest koniecznością!
3) nie Mamy ŻADNEGO dostępu do państwa środków, możemy tylko zarządzać handlem!

Popularne Q&A
1. Po co Pan to potrzebne, ma Pan przecież i tak wszystko w porządku? Dlaczego Pan bierze zarządzanie zaufaniem, jeśli ma 6 BTC, które można również pomnażanie?

Odpowiedź: zbędnych pieniędzy nie ma. Pozyskiwanie inwestycji - najprostszy sposób, aby zwiększyć obrót kapitału, a także ułatwia handel, tak jak przy wzroście wspólnych inwestycji mniej potrzeby złapać duży procent, a to oznacza, że handel będzie bardziej bezpieczny.

2. Kradnie Pan nasze pieniądze przez API!

Odpowiedź: Bitmix przez API nie daje takiej możliwości, jeśli nie wskazać na to zgody. Nam to nie jest potrzebne.

3. Wyda Pan wszystkie nasze środki na manipulacje z shitcoin'ami.

Odpowiedź: Po pierwsze, na BitMEX nie ma shitcoinów. Listing giełdy składa się z BTC, BCH, EOS, TRX, ADA, ETH. Nie wiem, jak ogromne pieniądze trzeba mieć, aby pumpić lub dumpić takie monety (innymi słowy, jest to niemożliwe). Po drugie, na BitMEX istnieją wewnętrzne narzędzia, które chronią giełdę nawet przed zorganizowanymi pampasami (indeksy BitMEX). Więc, szańsa na śledzenie naszych klientów dąży do zera.

4. Lepiej podnieść na stawkach.

Odpowiedź: Powodzenia.

Strony: [1]