Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Binance_Angels

Strony: [1] 2 3
1
SWAP tokenów BNB z formatu ERC20 do natywnej kryptowaluty opartej o blockchain Binance Chain odbędzie się o godzinie 4 rano polskiego czasu 23/04/2019

Dla wszystkich posiadaczy BNB przygotowaliśmy FAQ, które opublikowane zostało zarówno na kanale na Telegramie oraz profilu Binance Poland na facebooku.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z informacjami oraz śledzenia w/w.

https://www.facebook.com/binancepolish/posts/2212173989043079
https://t.me/Binance_Polish/34342

2►►►► https://www.binancefair.com ◄◄◄◄

Giełda Binance z ogromną przyjemnością zaprasza wszystkich użytkowników forum Kryptowaluty.org.pl do uczestnictwa w konferencji Binance Blockchain Week.Binance organizuje swoją pierwszą w historii konferencję, która skupi się przede wszystkim na zrównoważonym rozwoju ekosystemu blockchain.
Binance Blockchain Week Singapore 2019 składa się z dwóch bloków, które odbędą się w trakcie 4 dni: dwudniowego hackathonu - Binance SAFU Hackathon w dniach 19-20 stycznia 2019 r., a następnie konferencji Binance w dniach 21-22 stycznia 2019 r.


Dlaczego organizowana jest konferencja?
Obecnie na rynku kryptowalut i blockchain istnieje zbyt dużo zamieszania i szumu. Niepewność nęka branżę na każdym kroku, a firmy stają przed coraz większą liczbą wyzwań. Istnieje potrzeba zjednoczenia wysiłków i zainicjowania globalnego ruchu blockchain, który na nowo pobudzi i zmieni stosunek wielu do technologii blockchain i świata kryptowalut.O konferencji Binance
Konferencja Binance będzie dwudniowym szczytem, na którym zgromadzą się najbardziej oddane, niezwykłe i kreatywne umysły w przestrzeni blockchain i kryptowalut, aby dyskutować o aktualnych trendach w branży, gorących tematach oraz w celu poszukiwania innowacyjnych rozwiązań umożliwiających dalszy rozwój ekosystemu blockchain.

Binance SAFU Hackathon
32-godzinny hackaton organizowany wspólnie przez Binance i Tribe Accelerator - akcelerator blockchain wspierany przez rząd singapurski . Głównym celem Hackathonu jak najszybsze zaprojektowanie rozwiązań, które rozwiążą kluczowe problemy zidentyfikowane przez kluczowych interesariuszy tego programu.
Pula nagród Hackathonu wynosi 100 tys. dolarów (w przeliczeniu na BNB).

Bezpieczeństwo pozostaje najwyższym priorytetem w Binance. Oprócz ochrony platform przed potencjalnymi zagrożeniami, Binance aktywnie walczy z przestępcami, scamerami i problemem prania brudnych pieniędzy. Binance SAFU Hackathon wzywa wszystkich #BUIDLersów z całego świata do przyłączenia się do nas i wspólnego stworzenia (BUIDL) platformy, która pomoże w walce z oszustwami, hackerami i praniem brudnych pieniędzy. Liczymy, że wspólnymi siłami wszystkich uczestników uda nam się stworzyć społeczność i kulturę, która zbiorowo gromadzić będzie informacje na temat wszelkich podejrzanych działań i oszustw co ostatecznie sprawi, świat kryptowalut stanie się jeszcze bezpieczniejszym miejscem.

Prelegenci
Na konferencji przemawiać będzie ponad 50 wpływowych osób z branży blockchain i kryptowalut, wliczając w to kierownictwo Binance oraz wielu liderów z branży. Swoje przemowy wygłoszą m.in:
» Changpeng Zhao, CEO Binance
» Wei Zhou, CFO Binance
» Ella Zhang, Dyrektor Binance Labs
» Helen Hai, Dyrektor Blockchain Charity Foundation
» Patrick Dai, Współzałożyciel QTUM
» Hongfei Da, Założyciel NEO
» Jun Li, Założyciel Ontology
» Justin Sun, Założyciel TRON
» Jasper Lee, Dyrektor Zarządzający w eToro
» Tory Reiss, Współzałożyciel Trust Token
» JJ Peterson, CEO Block

To zaledwie 1/5 wszystkich prelegentów. Nie przegap takiej okazji - zobacz i poznaj "śmietankę" świata blockchain i kryptowalut!

Bilety
Bilety zostały podzielone na dwie kategorie.

» Regularne
Pierwsze 500 biletów można było zakupić w cenie $50.
Kolejna pula 500 biletów dostępna jest w cenie $99.
Cena ostatnich biletów wyniesie $599.

» Dla inwestorów
Ograniczona ilość do 100 - w cenie $888.

Lokalizacja
» Marina Bay Sands Convention Centre – Piętro 5

►►►► https://www.binancefair.com ◄◄◄◄

3
Od 20 grudnia do 21 stycznia handlującym na parach PAX tj.
- PAX/USDT,
- BTC/PAX,
- ETH/PAX,
- BNB/PAX,
- XRP/PAX,
- XLM/PAX,
- EOS/PAX
nie są naliczane prowizje!

Promocja dotyczy jedynie zleceń typu maker.

Sprawdź kim jest maker a kim taker:
https://www.binance.vision/pl/economics/what-are-makers-and-takers

Szczegóły promocji: https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360020889392


4
Binance Academy jest jedną z wielu inicjatyw autorstwa Binance - największej na świecie giełdy kryptowalut pod względem wolumenu handlowego.

Binance Academy działa na zasadzie nonprofit i jest edukacyjnym portalem skierowanym zarówno do entuzjastów kryptowalut, technologii blockchain oraz ekonomii jak również i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę w tych dziedzinach. Academy oferuje darmowy dostęp do wysokiej jakości treści, które w prosty i zrozumiały sposób przybliżają oraz tłumaczą zasady działania technologii blockchain, podstawowe oraz bardziej zaawansowane zagadnienia z dziedziny kryptowalut, kwestie bezpieczeństwa w sieci oraz ekonomiczne aspekty świata finansów i kryptowalut.

Zawartość dostępna w zasobach Academy pochodzi zarówno od społeczności [size=80](jeżeli posiadasz interesujący artykuł lub ciekawy temat, to zasugeruj go za pomocą tego formularza)[/size] oraz stale tworzona jest przez zespół profesjonalnych redaktorów.
Zawartość dostępna w ramach platformy stale tłumaczona jest na 15 wersji językowych przez najlepszych tłumaczy wybranych w specjalnym procesie selekcji z całej społeczności Binance w ramach programu Binance Translation Bounty. Wiele z artykułów posiada również swoją alternatywną wersję w formie materiału wideo publikowanego na łamach portalu YouTube.


Na dzień dzisiejszy (tj. 12/12/2018) interfejs oraz zawartość Binance Academy dostępna jest w języku: angielskim, polskim, francuskim, niemieckim, chińskim (tradycyjnym i uproszczonym), wietnamskim, arabskim, koreańskim, rosyjskim, hiszpańskim, tureckim, holenderskim, portugalskim oraz włoskim.

Cytat
Dyrektor ds. Wzrostu (CGO) w Binance, Ted Lin - Edukacja jest nieodłącznym i potrzebnym filarem na drodze do rozpowszechnienia się wiedzy na temat technologii blockchain i kryptowalut oraz zwiększania stopnia ich użytkowania. Ponieważ adopcja obu dalej znajduje się na początkowym stadium rozkwitu, świat potrzebuje skonsolidowanego, łatwego w użytku i rzetelnego źródła wiedzy, które pomoże w przyspieszeniu procesu zrozumienia kryptowalut i technologii rozproszonego rejestru.Kategorie zawartości dostępne na Binance Academy oraz wybrane przykłady najczęściej czytanych artykułów
Technologia Blockchain i kryptowaluty
» Hard forki i Soft forki
» Czym jest Kryptowaluta?
» Na czym polega Coinburn?
» Dowód Pracy (Proof of Work

Ekonomia
» Średnie kroczące - wytłumaczenie
» Na czym polega inflacja?
» Kim jest maker a kim taker?
» Wstęgi Bollingera - wytłumaczenie

Bezpieczeństwo
» Na czym polega Cryptojacking?
» Czym jest atak typu 51%?
» Schematy Ponziego i Piramidy Finansowe

Poradniki i przewodniki
» Czym jest zlecenie typu Market i jak go używać? (chwilowo tylko po angielsku)
» Czym jest zlecenie typu Limit i jak je używać? (chwilowo tylko po angielsku)
» Jak rozpoznać scamera (oszusta)? (chwilowo tylko po angielsku)

W planach na 2019 rok zespół Binance Academy szykuje uruchomienie certyfikowanych kursów, papierowych materiałów dla szkół i uniwersytetów oraz jeszcze więcej wysokiej jakości artykułów!

Jakie aspekty, tematy lub zagadnienia powinny zostać poruszone na łamach Binance Academy? Jaka jest Twoja opinia na temat Binance Academy. Zachęcamy do komentowania oraz do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, zauważonymi błędami oraz sugestiami.

5
Z radością ogłaszamy oficjalny start Binance Academy!
 >> http://binance.vision/pl


Od sierpnia br. Academy funkcjonowała w wersji beta.

Wygląd strony został odświeżony i unowocześniony, liczba dostępnych wersji językowych wzrosła do 15, zasób artykułów dostępnych po polsku wzrósł do 55 (niektóre przechodzą ostatnie poprawki redaktorskie).

 >> W planach na 2019 rok : certyfikowane kursy, materiały na temat kryptowalut i technologii blockchain w wersji papierowej (dla szkół i uniwersytetów) oraz jeszcze więcej wysokiej jakości treści.

6
W ramach inicjatywy Binance Academy każdy kto wypełni ankietę na temat bezpieczeństwa w świecie kryptowalut ma szansę wygrać 1 ze 100 przeznaczonych w losowaniu portfeli sprzętowych Trezor One.

Aktywność organizowana jest we współpracy z Trezor.io - producentem portfeli sprzętowych Trezor One oraz Trezor Model T.

Aby wziąć udział w losowaniu wypełnij ankietę na temat bezpieczeństwa w świecie kryptowalut dostępną pod tym adresem: https://goo.gl/uuar1C

]]

7
Do posiadaczy Bitcoin Cash (na Binance BCC):

Na support.binance.com opublikowaliśmy właśnie szczegółowy plan działania Binance dot. nadchodzącego możliwego udanego forku na #bitcoincash, którego możliwym skutkiem będzie rozdział BCH na BCHABC i BCHSV.

Opisaliśmy dwa możliwe scenariusze jutrzejszych wydarzeń na blockchainie Bitcoin Cash.

Szczegóły: https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360019790191O

8
W dniu 14/11/2018 od godziny 4:00 polskiego czasu rozpoczniemy 8 godzinną przerwę techniczną na Binance. Przerwa związana jest z koniecznością przeprowadzenia aktualizacji systemu oraz naszej infrastruktury.

Wpłaty, wypłaty oraz handel w tym czasie będą całkowicie wstrzymane.

Podany czas przeznaczony na aktualizację jest szacunkowy. Komunikaty o ewentualnym przedłużeniu przerwy będą pojawiać się na bieżąco na support.binance.com

https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360019455112

9
Niesiemy kolejną dobrą nowinę.
Od dzisiaj inicjatywa Binance Academy dostępna jest w języku polskim!
https://binance.vision/pl

W pierwszym rzucie udostępnionych zostało 7 artykułów oraz tłumaczenie samej strony.
Wkrótce udostępnione zostaną słownik pojęć oraz reszta przetłumaczonej zawartości.Zachęcamy wszystkich do udziału w rozwoju inicjatywy i proponowaniu kolejnych tematów, które powinny zostać opisane.

10
Serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników forum Kryptowaluty.org.pl do wzięcia udziału w ankiecie ewaluacyjnej w której zbieramy opinie na temat satysfakcji z korzystania z Binance.

Ankieta dostępna jest pod tym odnośnikiem (link do niej jest również dostępny na stronie głównej Binance.com)
Ze wszystkich uczestników ankiety w dniu 20/11 wylosujemy 200 osób, które otrzymają upominek w postaci 5 BNB.

Ankieta dostępna jest do 9 listopada.
 

11
Konkurs dla najlepszych strategów handlowych!
Pula nagród wynosi 37000 BNB.

Nagrodzonych zostanie w sumie 250 osób.
Czas trwania: 18/10/2018 - 01/11/2018

Uczestnicy, którzy uzyskają największy procent zwrotu ze swoich transakcji handlowych (czyt. strategii) w trakcie trwania konkursu wygrywają.

  • 1. Miejsce 8000 BNB
  • 2. Miejsce 4000 BNB
  • 3. Miejsce 3000 BNB
  • 4-10. Miejsce po 1000 BNB
  • 11-50. Miejsce po ~179 BNB
Zasady konkursu
1. W celu wzięcia udziału w konkursie należy posiadać zdeponowane aktywa na swoim koncie Binance w wysokości co najmniej 0.1 BTC (w przeliczeniu) w dniu startu konkursu.
2. Wypłata dokonana w czasie trwania konkursu oznacza wykluczenie z udziału w nim.
3. Prowizje uzyskane w programie partnerskim i związane z nimi transakcje handlu nie będą liczyły się do indywidualnego wyniku uczestnika.

Ale to nie wszystko!
200 losowo wybranych szczęśliwców podzieli pomiędzy sobą pulę 10 000 BNB.


Więcej szczegółów: https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360017955492-Binance-Trading-Strategy-Competition-37-000-BNB-Giveaway-

12
Z wielką przyjemnością informujemy, że język polski jest już dostępny na naszej giełdzie :)
W celu zmiany języka z domyślnego jakim jest Angielski na Polski należy najechać kursorem w prawym górnym rogu interfejsu przeglądarkowego na napis "English"Przy okazji przypominamy o naszym profilu Binance Polish na Facebooku oraz kanale na komunikatorze Telegram na którym możecie porozmawiać z innymi użytkownikami lub uzyskać pomoc.

13
W imieniu wszystkich pracujących nad realizacją najbliższego spotkania w Łodzi, serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie.

Cała pula biletów została rozdysponowana w ciągu 4 dni, a w związku z licznymi zapytaniami o możliwość uczestnictwa, zdecydowaliśmy utworzyć listę rezerwową.

Rejestracja odbywa się pod tym linkiem: https://www.eventbrite.com/waitlist?eid=49082417833&tid=91845488

14
Prosimy o przemyślane rejestracje. Lista uczestników będzie weryfikowana telefonicznie.

Kilka dodatkowych informacji
[# 1] Na ten moment zarezerwowanych zostało już 1/4 wszystkich dostępnych biletów. Po zaledwie 12 godzinach od publikacji. Jeżeli zastanawiacie się nad udziałem w Meetupie, to lepiej przekonajcie się i złóżcie rezerwację bo niedługo może ich zabraknąć w takim tempie

[# 2] Jeżeli liczba osób przyjezdnych okaże się przeważająca mamy możliwość wynajęcia urokliwego transportu z wybranego wcześniej miejsca w Łodzi. Wszystko zależeć będzie natomiast od samych uczestników.

[# 3] Na poczet większej integracji oraz przełamania pierwszych lodów pomiędzy nami samymi a uczestnikami utworzyliśmy specjalną grupę na komunikatorze Telegram.

15
Serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników forum Kryptowaluty.org.pl do udziału w pierwszym spotkaniu Binance w Polsce.

Binance Łódź Meetup
 >> 9 września 2018 r. godz. 16.00 - 20.00


Poznaj Polskich Aniołów Binance, dowiedz się więcej na temat działalności Binance oraz całego ekosystemu Binance i po prostu świetnie się świetnie z nami baw!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc konieczne jest zarezerwowanie swojego biletu na stronie EventBrite
https://www.eventbrite.com/e/binance-meetup-odz-tickets-49082417833?aff=kryptowaluty

WSTĘP JEST BEZPŁATNY - poza wiedzą gwarantujemy również dobrą zabawę w kręgle (i nie tylko)Łódź rozpoczyna serię wielu spotkań oraz konferencji, które odbywać się będą w najbliższych miesiącach na terenie naszego kraju, których głównym założeniem będzie edukacja oraz prezentacja całego ekosystemu Binance.Strony: [1] 2 3