Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - becometa

Strony: 1 [2] 3 4 ... 12
16
{alt}
Giełda kryptowalut zgodnie z zapowiedziami swojego CEO, Changpenga Zhao z czerwca br., właśnie uruchomiła rejestrację do Binance Jersey - giełdy umożliwiającej depozyty, wypłaty oraz handel kryptowalutami w parach z walutami fiat - Euro (EUR) oraz Funtach Brytyjskich (GBP).

Pełny start platformy Binance Jersey ma odbyć się w ciągu miesiąca. Rejestracja kont oraz weryfikacja dokumentów w ramach KYC już działa, jednak odbywa się w zamkniętym gronie testerów.

Po raz pierwszy informacje na temat potencjalnej furtki dla depozytów opartych o pieniądz fiducjarny - Euro - pojawiły się w czerwcu bieżącego roku. CEO Binance, Changpeng Zhao w wywiadzie telefonicznym, którego udzielał Bloombergowi[źródło] wyjawił, że Binance za pośrednictwem swojego biura na Malcie umożliwi obrót na giełdzie w Euro jeszcze w tym (dop. red. 2018) roku". Co ciekawsze, domena ]Binance.je pod którą funkcjonuje Binance Jersey została zarejestrowana 15 czerwca bieżącego roku - czyli zaledwie 4 dni po publikacji wywiadu.[źródło].

{alt}
Już w Lipcu bieżącego roku Binance podjęło się rejestracji dwóch podmiotów w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Komisję Usług Finansowych Jersey: BINANCE (JERSEY EXCHANGE) LIMITED oraz BINANCE (JERSEY) LIMITED. W obu przypadkach podanym adresem biura jest: 28 Esplanade St Helier Jersey JE2 3QA, a numerami rejestracyjnymi są odpowiednio 126825 oraz 126826[źródło].

Dlaczego akurat Jersey?
Dependencja Korony Brytyjskiej - terytorium formalnie niezależne od Wielkiej Brytanii, ale de facto jej podległe. To najprostszy z możliwych opisów wyspy, a raczej zbioru wysp, które tworzą Jersey. Skąd bierze się zainteresowanie Binance otworzeniem swojego oddziału w tak niewielkim i mało znanym terytorium?
Jak możemy przeczytać na stronie Binance.je, Jersey jest już wiodącą jurysdykcją na polu zarządzania aktywami oraz innych sektorów usług finansowych. Jest także liderem w zakresie ICO i kryptowalut. Binance z wielką przyjemnością rozszerza swój biznes w ramach jurysdykcji, która posiada już wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w sektorze usług finansowych][źródło].
Obsługa europejskiej waluty na Binance została jednak osiągnięta dzięki współpracy z Jersey, a nie Maltą, jak zostało to zapowiedziane w cytowanym wywiadzie. Binance Jersey jest pierwszą giełdą kryptowalut upoważnioną do prowadzenia działalności w Jersey pod jurydykcją Komisji Usług Finansowych Jersey (Jersey Financial Services Commission) - pomimo tego na stronie JFSC nie ma jeszcze informacji na temat przyznanej Binance licencji - zapewne niedługo tam się pojawi.


Binance rozpędza swój pociąg o nazwie FIAT
CEO Binance na łamach magazynu "Bloomberg Daybreak: Middle East" zdradził również, że w 2019 roku Binance ma już w planach uruchomienie w sumie 10 giełd córek obsługujących waluty fiat. „Dotychczasowo uruchomiliśmy jedną giełdę fiat, a za chwilę zamierzamy uruchomić 2-3 kolejne. W przyszłym roku planujemy udostępnić w sumie 10 lokalnych giełd fiat"[źródło]. Podobne zapowiedzi pojawiły się ze strony CZ już we Wrześniu[źródło].
Binance Jersey nie jest pierwszą giełdą-córką obsługującą waluty fiat z ramienia Binance. Waluty Fiducjarne po raz pierwszy oficjalnie zagościły na Binance w dniu 17 października. To właśnie wtedy uruchomiona została giełda Binance Uganda umożliwiająca wpłaty, wypłaty oraz obrót UGX (Szylingów Ugandyjskich) w parze z wybranymi kryptowalutami.

W fazie testów oraz dopinania ostatnich wymaganych formalności i szczegółów są również Binance  Singapure (SGP) oraz Binance LCX (Liechtenstein - CHF). To, co szczególnie wyróżnia podejście Binance do tematyki fiat, jest fakt, iż każda z „odnóg" głównego filara - giełdy kryptowalut Binance.com - osadzona jest w osobnej, lokalnej domenie, a jej architektura, to tak na prawdę odpowiednio dostosowana do obsługi fiat kopia podstawowej wersji. Jeżeli więc nawet okaże się, że władze lub organy regulacyjne któregokolwiek z krajów odbiorą licencję lub zakażą działalności w danym kraju, to w najgorszym przypadku ucierpi tylko lokalnie utworzona giełda.


Interfejs Binance Jersey - poza stroną główną - praktycznie w ogóle nie różni się od znanej i cenionej giełdy Binance.com. Widoczne są drobne - kosmetyczne - zmiany, które zdecydowanie odświeżyły UI.
Dostępne pary handlowe - przynajmniej na starcie - ograniczają się do: BTC/EUR, BTC/GBP, ETH/EUR oraz ETH/GBP. Na ten moment stanowisko giełdy w kwestii pojawienia się na Binance Jersey kolejnych kryptowalut, a co za tym idzie par z walutami fiat nie jest znane

{alt}

To, co interesuje wielu - tabela opłat i prowizji.
O ile samo założenie konta, jego prowadzenie oraz przejście przez proces KYC jest darmowe, o tyle zarówno każda wpłata jak i wypłata fiat generować będzie zauważalne opłaty.
W przypadku Funta Brytyjskiego, za depozyt naliczona zostanie prowizja w wysokości 7 GBP. Prowizja od każdej wypłaty w tej walucie pochłonie 1% całej wartości transakcji. Dodatkowo minimalny pułap naliczanej prowizji wynosi 20 GBP. W przypadku wpłat i wypłat EURO sytuacja ma się podobnie. Za każdy depozyt naliczana będzie prowizja 8 EURO, a minimalna kwota prowizji wynosi 20 EURO.

{alt}
KYC - Know Your Customer, zmora czy konieczność przy obsłudze fiat?
Każdy z zarejestrowanych użytkowników aby móc korzystać z giełdy, a co za tym idzie dokonywać depozytów środków w postaci EUR, czy GBP musi przejść procedurę KYC. Innymi słowy, zweryfikować swoją tożsamość przy pomocy dokumentu tożsamości, takiego jak np. paszport, dowód osobisty czy prawo jazdy. Dodatkowo wymagane jest dostarczenie dowodu zamieszkania określonej lokalizacji. Akceptowane w tym przypadku dokumenty to m.in wyciąg bankowy oraz rachunek za media. Dodatkowo, giełda w procesie KYC pyta klientów o źródło ich majątku jak również i nakreślenie średniego (planowanego) wolumenu handlowego.

Binance oraz fiat - wybuchowe połączenie?
O ile pojawienie się furtki do świata kryptowalut dla walut fiat z ramienia Binance jest świetną wiadomością, o tyle zarówno wymóg przeprowadzenia pełnego i dosyć szczegółowego KYC, jak i wysokość naliczanych opłat z pewnością odbije się na początkowych wynikach Binance Jersey.

Na ten moment nie są znane losy kilku istotnych elementów ekosystemu Binance, które stanowią ważną część podstawowej wersji giełdy Binance. Mowa tutaj chociażby o programie afiliacyjnym - o którym cicho w interfejsie Binance Jersey - potencjalnej obniżce prowizji za dokonywane transakcje (która według tabeli opłat i prowizji wynosi zawsze 0.1%) czy obecności BNB - kryptowaluty wyemitowanej przez Binance na poczet ICO, a która posiada już masę zastosowań (zobacz jakich).

Biorąc pod uwagę procentowy udział poszczególnych nacji na giełdzie Binance oraz plany uruchomienia kolejnych 10 subgiełd fiat pod marką Binance, niewykluczone, że w najbliższym czasie giełda otworzy swoje lokalne oddziały i subdziałalności, które skupią się na obsłudze Rupii Indyjskiej, Japońskiego Jena czy Chińskiego Yuana - tak przynajmniej mi się wydaje. To, co jednak jest pewne, to że obsługa depozytów, wypłat i handlu bezpośrednio w dolarach amerykańskich ($ - USD) - przynajmniej w krótkoterminowym ujęciu - na pewno nie jest w planach giełdy[źródło].

W głębi duszy głęboko wierzę i trzymam kciuki za Binance Jersey oraz liczę, że 2019 rok okaże się przyjazny i zaliczony zostanie jako rok w którym waluty fiat tłumnie i ochoczo gościły na wielu giełdach kryptowalut - w tym oraz przede wszystkim na Binance.

Źródła: Opracowanie własne, https://support.binance.co.ug/hc/en-us/articles/360018215271-Binance-Uganda-Launch-Full-Sign-ups-Now-Live-Deposits-Trading-Coming-Soon, https://medium.com/binanceexchange/binance-singapore-exchange-coming-soon-c63600478f6, https://en.wikipedia.org/wiki/Bibliography_of_Jersey#/media/File:Jersey_in_Europe_(relief)_(-mini_map).svg, https://www.jerseyfsc.org/registry/documentsearch/, https://www.binance.je/fees.html/?ref=35001018]


17
Dzięki za tę listę! Dla początkujących to naprawdę fajna rzecz. Bo często najważniejsze to wiedzieć gdzie szukać wiedzy/informacji. Mi do eksperta daleko, dlatego z pewnością przejrzę niektóre te strony. Chyba, że ktoś dodałby coś jeszcze do tej listy, jakaś aktualizacja? ;)

Listę zaktualizowałem o kilka nowych pozycji w tym m.in o CryptoLinks.com - ich lista jest zdecydowanie bardziej rozbudowana, ale w języku angielskim ;)

18
Archiwum / Dziennik zmian
« : rok temu »
24/11/2018
  • Przeniesienie działów z kategorii Kryptowaluty - Dyskusje do kategorii Kryptowaluty
  • Przeniesienie kilku działów jako poddziały do działu Dyskusje
  • Zmiana grafik kilku działów
  • Dodanie działu Oferty

19
Platforma Bitrefill została wzbogacona o możliwość doładowania następujących usług/zakupu voucheru:
- Prepaid MasterCard
- Netflix Voucher
- Google Play Voucher
- Microsoft Voucher
- Green Man Gaming
- Guild Wars 2 Gems
- League of Legends Voucher
- Runescape Voucher
- Star Wars The Old Republic Voucher

20
Archiwum / Powiadomienia
« : rok temu »
@jacek_jacek odpowiem w tym wątku i pozostawię tylko tą Twoją wiadomość.
FTO, inaczej FuturoCoin nie jest tutaj mile widziany. To samo tyczy się Coincasso, DasCoina, DagCoina i innych tworów tego typu.

Nieudolna reklama - wciskasz go do praktycznie każdego postu - też jest złą praktyką.

Osobiście zalecam wszystkim trzymać się z daleka od w/w.

21
{alt}
Świat kryptowalut oraz sieć zaczynają zalewać informacje na temat forku kryptowaluty NEO nazwanego NEO Super. Informacje na temat forku dostępne są na stronie neo-super.org. Szybkie sprawdzenie podstawowych informacji wskazuje na to, że jest to potencjalne oszustwo skierowane na użytkowników kryptowaluty NEO.

Szybki rzut oka na profile społecznościowe członków zespołu forka NEO Super na Linkedinie wyłaniają na horyzoncie pierwszą czerwoną flagę.
Johna D. Martin, Jürgena Kappel, Léona Labrecque oraz Akijiro Nakaseko łączy to, że nie posiadają żadnego innego doświadczenia poza organizacją Neo Super.

Drugą czerwoną flagą jest wizerunek Jürgena Kappel, którego zdjęcie profilowe zostało łagodnie mówiąc zapożyczone od użytkownika portalu społecznościowego InterPals - B_Cobalta pochodzącego z Francji, a nie z Niemiec jak sugeruje strona NEO-Super.
Na czas pisania artykułu oczekuję na informację zwrotną od B_Cobalta do którego napisałem w rzeczonej sprawie. Temat uaktualnię jak uzyskam jego odpowiedź.

Dwie czerwone flagi, powstałe w mniej niż kilka minut pozwalają z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że osoby lub osoba stojąca za forkiem NEO Super nie ma dobrych zamiarów.

O sprawie alarmowało samo NEO na swoim profilu społecznościowym na Twitterze już w październiku bieżącego roku= Teraz temat powrócił, ponieważ fork ma się odbyć dzisiaj - tj 10/11/2018.

Zalecam wszystkim posiadaczom NEO ostrożność przy obchodzeniu się z forkiem NEO Super oraz oprogramowaniem w postaci portfela, który jest dostępny do ściągnięcia na stronie projektu.

22
Giełda kryptowalut Binance dodała obsługę języka polskiego!
Od 09/09 możecie już korzystać z Polskiego języka. Tym samym giełda dostępna jest już w 14 wersjach językowych.

Źródło: Własne, Pierwszy Binance Meetup w Polsce oraz


23
Hej, dziękuję za wiadomość. Chciałabym się dowiedzieć w jakie kryptowaluty teraz warto inwestować? Obserwuje notowania giełdy i chyba najbardziej opłacalną inwestycją jest BTC.

Osobiście wyznaję zasadę DYOR tak więc w tej materii nie pomogę ;)
Uważam, że nikt lepiej ode mnie lepiej nie zadba o mój portfel ode mnie samego.

24
Hej, jestem tutaj nowa i chciałabym uzyskać więcej informacji na temat kryptowalut. Mam nadzieję, że dowiem się od bardziej doświadczonych osób ciekawych rzeczy w tym temacie:)

Przygotuj swoje pytania, a postaramy się na nie rzeczowo odpowiedzieć ;)
Witamy na forum!

25
Archiwum / Status migracji TRX
« : rok temu »
Poniższy tekst stanowi tłumaczenie artykułu opublikowanego przez Fundację TRON na swoim profilu na portalu Medium.com. Tłumaczenie powstało w ramach programu Core Tronics.Status migracji TRX

Sieć MainNet TRON została oficjalnie uruchomiona w dniu 25 czerwca 2018 roku (UTC+8). Związana ze startem sieci migracja tokenów TRX w formacie ERC20 do TRX przebiega pomyślnie i bez zakłóceń. Na ten moment ponad 50 giełd kryptowalut zakończyło migrację.

1. Giełdy, które wspierają proces migracji dożywotnio (jeżeli trzymasz swoje TRX np. w MEW lub innym portfelu w formacie ERC20, to prześlij je na swoje konto na jednej z tych giełd).
Binance www.binance.com
Gate.io www.gate.io
Max www.max.maicoin.com

2. Giełdy, które zakończyły migrację i uruchomiły wpłaty i wypłaty TRX
Bibr bibr.com
Bitbns bitbns.com
Bitfinex www.bitfinex.com
Bitforex www.bitforex.com
Bitpie www.bitpie.com
Bittrex www.bittrex.com
Bit-Z www.bit-z.com
Bjex www.bjexaus.com
Ceo ceo.bi
Changelly changelly.com
Cobo www.cobo.com
CoinEgg www.coinegg.com
Coinfalcon coinfalcon.com
Coinnest www.coinnest.co.kr
Cryptopia www.cryptopia.co.nz
DragonEX dragonex.io
Freewallet freewallet.org
Godex godex.io
Hitbtc www.hitbtc.com
Huobi www.huobi.pro
IDAX idax.mn
Koinex koinex.in
Liqui www.liqui.io
Livecoin www.livecoin.net
OKCOIN www.okcoinkr.com/
OKEx www.okex.com
OTCBTC otcbtc.com
Ovis ovis.com.tr
Quoine www.qryptos.com
RIGHTBTC www.rightbtc.com
Simpleswap www.simpleswap.io
Tokenomy www.tokenomy.com
Upbit www.upbit.com
WazirX www.wazirx.com
Zebpay www.zebpay.com

3. Giełdy, które nie ukończyły migracji na ten moment
Bi www.b-i.top
Bibox www.bibox.com
Bisale www.bisale.com
BitFlip www.bitflip.li
Bithumb www.bithumb.com
BITKOP www.bitkop.com/exchange/etc_eth
Bitopro www.bitopro.com
Bixin www.bixin.com
Cashierest www.cashierest.com
CEO www.pbs.org/wttw/ceoexchange
CEX.COM www.c-cex.com
COBINHOOD www.cobinhood.com
CoinBene www.coinbene.com
CoinDelta www.coindelta.com
CoinEx www.coinexchange.io
CoinExchange www.coinexchange.io
Coineal www.coineal.com
Coinnice www.coinnice.com
Coinoah coinoah.com
CoinTiger www.cointiger.com
CoolCoin www.coolcoin.com
DBank dohabank.qa
EXMO www.exmo.com
Fatbtc www.fatbtc.com
HPX www.hpx.com
Idcm.io www.idcm.io
Koinok www.koinok.com
LATOKEN www.latoken.com
Lbank www.lbank.info
Lomostar www.lomostar.com
Mercatox www.mercatox.com
OEX www.oex.com
OpenLedger www.openledger.info
Qryptos(quoine) www.quoinex.com
Rfinex www.rfinex.com
Sistemkoin www.sistemkoin.com
Stock.exchange www.stocks.exchange
Tidex www.tidex.com
YoBit www.yobit.net
58coin www.58coin.com
9coin exchange www.9coin.com

Na dzień dzisiejszy sieć MainNet TRON działa bez żadnych zarzutów. W sieci funkcjonuje 351 węzłów, a ostatnio wygenerowany blok nosi numer 9294675. Dziękujemy za Wasze wsparcie.

Fundacja TRON

29 Lipca 2018 r.

26
najsik :) ja bym w sumie jeszcze nie pogardził jakimiś informacjami tereotycznymi na temat roznych kryptowalut, wiec jezeli ktos ma dostep do książek czy kursów to byłbym wdzieczny za info :)

Uwaga na przyszłość. Nie wysyłaj tej samej prośby o książki/kursy w wielu tematach na raz. Jedna wspominka spokojnie wystarczy. Równie dobrze możesz założyć swój własny temat w dziale Dla początkujących.

27

From now on - 29/07/2018 - I'll start logging my reward payouts to my fellow voters. Payouts are made on weekly basis.
https://tronscan.org/#/representative/TLxcpCwAPTnBVYYrL7JeQCohnLVAfnyQQf

Począwszy od dzisiaj - 29/07/2018 - zacznę zapisywać wypłaty dokonywane na adresy osób głosujących na mnie. Wypłaty dokonywane są co tydzień.
https://tronscan.org/#/representative/TLxcpCwAPTnBVYYrL7JeQCohnLVAfnyQQf


28
{alt}
Poniższy tekst stanowi tłumaczenie artykułu opublikowanego przez kandydata na SR TRON.live https://tron.live/what-exactly-is-tron-virtual-machine-tvm/. Tłumaczenie powstało w ramach programu Core Tronics.Większość Tronics'ów powinno już wiedzieć, że w dniu 30 lipca nastąpi wydanie TVM. Wielu z Was zapewne słyszało, że wydanie TVM będzie dla TRON czymś ważnym, ale tak na prawdę czym jest TVM i co nam daje?

Wirtualna Maszyna (ang. Virtual machine - VM), to inaczej system operacyjny (ang. Operating system - OS) lub aplikacja z odizolowanym środowiskiem  w którym emulowany jest system operacyjny. TVM to aplikacja autorstwa Fundacji TRON, której głównym zadaniem jest pomoc w rozwinięciu i ulepszeniu ekosystemu TRON.

Załóżmy, że programista korzystający na co dzień z systemu Windows potrzebuje osobny komputer z systemem operacyjnym z rodziny UNIX, ale nie stać go na nowy komputer. W tym momencie z pomocą pojawia się VM, która umożliwi programiście uruchomienie drugiego (i więcej) systemu w ramach odrębnego, odizolowanego od systemu Windows środowiska, ale na tym samym komputerze.

Dlaczego sieć blockchain potrzebuje Wirtualnych Maszyn do działania?
Wirtualne Maszyny wykorzystywane są w głównej mierze do testowania i funkcjonowania zdecentralizowanych aplikacji (dApps) na dużą skalę). Dzięki Wirtualnym Maszynom programiści obeznani w wybranych językach programowania nie muszą się uczyć nowych języków w celu wydania swoich własnych Smart Kontraktów.

Czym są smart kontrakty?
Smart Kontrakt - inaczej Inteligentny Kontrakt i/lub Umowa, a więc zbiór zasad oraz reguł zapisanych w kodzie komputerowym oraz łańcuchu bloków (blockchain), które z założenia wzajemnie na siebie oddziałują, zobowiązują dwie lub więcej stron uczestniczących w ich „wykonaniu" do spełnienia zapisanych w nich warunków oraz są prowadzą do wykonania zapisanych w nich akcji. Smart kontrakty możemy spokojnie określić przełomem w dziedzinie cyfrowej transformacji prawa. Najważniejszymi aspektami inteligentnych kontraktów jest to, że są one samo-wykonywalne, całkowicie niezależne od decyzyjności oraz wpływu na nie osób trzecich oraz są automatyczne. Są niejako stosem klocków dzięki którym możliwe jest zbudowanie wielu budowli. (przeczytaj więcej)


Dlaczego TVM jest tak ważny?
Wirtualna Maszyna TRON została zaprojektowana aby była kompatybilna ze środowiskiem funkcjonującym w EVM (Ethereum Virtual Machine), a tym samym programiści dotychczasowo korzystający z Ethereum mogą w łatwy i przyjemny sposób skompilować istniejące już w sieci Ethereum kontrakty/kody i przenieść je do sieci TRON. Po przetestowaniu swoich aplikacji (kontraktów/kodów) w TVM, są one dodawane do głównej sieci TRON (mainnet) oraz uruchamiane na TVM udostępnionych przez Super Reprezentantów TRON za pośrednictwem ich węzłów (serwerów), dzięki czemu każdy może uzyskać do nich dostęp. W najbliższym czasie Fundacja TRON planuje również uzyskanie kompatybilności z innymi VM wybranych kryptowalut (np. EOS). Dzięki zagwarantowaniu łatwej i szybkiej migracji z jednego ekosystemu do drugiego, TRON zyska możliwość zachęcenia do siebie dużej ilości programistów. To oznacza również, że w najbliższym czasie spodziewać możemy się napływu dużej ilości interesujących aplikacji, które zostaną wdrożone do ekosystemu TRON.

Co więcej, TVM oraz sieć TRON oparta jest o tzw. Transfer (ang. Bandwidth), który stoi w opozycji do funkcjonującego w sieci Ethereum i EVM tzw. gas (który wykorzystywany jest do zapłaty za transakcje lub smart kontrakty w sieci Ethereum). Transakcje i smart kontrakty w sieci TRON nie generują kosztów i nie wymagają uiszczania jakichkolwiek opłat. W przypadku platformy smart kontraktów sieci Ethereum, programiści muszą brać pod uwagę opłaty gas jakie generują bardziej skomplikowane i rozbudowane kontrakty/aplikacje, a tym samym w celu zoptymalizowania swoich kosztów ograniczają ich funkcjonalność.
With TRON’s TVM, developers will have much larger flexibility to program more complex and interesting applications without worrying too much on how much certain tasks/transactions will cost.

Podsumowując, kompatybilność TVM z istniejącymi już (eko)systemami i rozwiązanie kilku bolączek jakimi borykają się programiści na innych platformach, daje programistom wystarczająco dużo powodów w celu zwrócenia się w stronę TRON. Jeśli jesteś programistą i chciałbyś wprowadzić swoją aplikację do ekosystemu TRON, skontaktuj się z nami! Jesteśmy przekonani, że społeczność TRON z niecierpliwością czeka aby móc jej wypróbować.

Jeśli masz jakieś pytania na temat TVM, możesz na bieżąco śledzić nasze Forum TronLive, które zostanie uruchomione już za kilka dni. Forum TronLive jest obecnie otwarte dla użytkowników posiadających zaproszenie. Daj nam znać, jeśli potrzebujesz zaproszenia i wcześniejszego dostępu do niego.

29
@CryptoJanusz dział Ogłoszenia nie był najlepszym wyborem.
Przeniosłem Twój temat do Giełdy, kantory i strony branżowe » Strony i projekty

Swoją drogą stworzenie sklepu z gadżetami związanymi z kryptowalutami - ok, ale brak możliwości płatności w kryptowalutach? Hm..

30
Potrzebne do wykonania kroki
  • 1. Bądź w posiadaniu co najmniej 1024 TRX (aby pokryć opłatę za stworzenie tokenu)
  • 2. Stwórz lub zaimportuj swój portfel na TRONScan.org lub TRON Android Wallet
  • 3. Podaj nazwę i skróconą nazwę tokenu, ilość tokenów w cyrkulacji, adres URL tokenu, opis, kurs wymiany (do TRX), zamrożoną ilość tokenów oraz daty początku dystrybucji i końca dystrybucji
  • 4. Kliknij utwórz
  • 5. ???
  • 6. Profit
Zainteresowani mogą już zakupić mój własny token personalny 'beco' wyszukując go na TRONScan.org


Strony: 1 [2] 3 4 ... 12