Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - becometa

Strony: 1 ... 10 11 [12]
166
{alt}

Na forum zaimplementowane zostało dwuskładnikowe uwierzytelnianie. Rozwiązanie wielu znane, wykorzystywane przez wiele giełd, banki i inne, poważne strony internetowe.

Dla niezaznajomionych: 2FA sprawia, że podczas logowania się na stronę, poza wpisaniem loginu oraz hasła wymagane będzie również wpisanie 6 cyfrowego kodu:

  • generowanego przez przeznaczoną do tego aplikację na smartfon (np. Google Authenticator - który polecamy  :hyhy:)
  • generowanego przez nasz Serwis i wyslanego na podany przez Ciebie w profilu adres e-mail (jednak w przypadku awarii serwera pocztowego - a to się zdarza - nie zalogujesz się do Serwisu)
  • zapasowego, który zostal przez Ciebie wybrany w ustawieniach 2FA
Jak aktywować 2FA?
  • Udaj się do swojego profilu (#klik)
  • Przejdź do sekcji Ustawienia konta
  • Wybierz z listy: 2FA (#klik)
(!) Ze względów bezpieczeństwa, istnieje możliwość zapamiętania swojego logowania przez 2FA na maksymalnie 30 dni. W przypadku ręcznego wylogowania i/lub zalogowania się na inne konto, wymagane będzie ponowne podanie kodu.


167
Archiwum / Regulamin
« : 2 lat temu »
Regulamin i Warunki Rejestracji na Kryptowaluty.org.pl

Na forum Kryptowaluty.org.pl obowiązuje poniższy regulamin.
Przeznacz chwilę, aby się z nimi zapoznać
.
Aby uprościć Ci czytanie, podkreśliliśmy najistotniejsze aspekty z naszego punktu widzenia.

§ 1. Serwis Kryptowaluty.org.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki mailingów reklamowych. Wszelkie wysyłane mailingi będą ściśle powiązane z tematyką Forum i Serwisu Kryptowaluty.org.pl i nie będą wysyłane częściej, niż 2 (dwa) razy w miesiącu. Jeśli nie życzysz sobie otrzymywania mailingów, zaznacz tę opcję na kolejnej stronie formularza rejestracji. Jeżeli zaznaczysz opcję "nie" - to nie wyklucza Cię to z rejestracji na forum!
§ 2. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i jest adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu Kryptowaluty.org.pl jest zgodne z prawem. Korzystając z Serwisu, Użytkownik zapewnia Administratorów Kryptowaluty.org.pl, że tematyka kryptowalut jest w jego jurysdykcji dozwolona.
§ 3. Udział w serwisie Kryptowaluty.org.pl, jak również Forum, służy wyłącznie wymianie informacji, doświadczeń oraz udzielania porad przez użytkowników.
§ 4. Dopuszczalne jest posiadanie wyłącznie jednego konta w Serwisie Kryptowaluty.org.pl. Rejestracja więcej niż jednego konta użytkownika skutkować będzie jego usunięciem z serwisu.
§ 5. W obrębie Serwisu obowiązują zasady wzajemnego szacunku i netykiety.
§ 6. Wypowiedzi autorów na forum stanowią ich integralną własność intelektualną i nie mogą być powielane/kopiowane bez ich zgody poza Serwisem.
§ 7. Zabrania się powielania i kopiowania treści bez zgody ich autorów opublikowanych na innych forach/serwisach o tematyce tożsamej z tematyką Serwisu.
§ 8. Wszelkie tematy i dyskusje zamieszczane na Forum powinny być w sposób jednoznaczny powiązane z tematyką działu i jego przeznaczeniem.
§ 9. Zmiany nicku (pseudonimu) wykorzystywanego na Forum nie będą uwzględniane.
§ 10. Wszelkie nieporozumienia, sprawy prywatne i dyskusje nie związane z tematem danego wątku i działu należy prowadzić przy wykorzystaniu opcji prywatnych wiadomości.
§ 11. Wszelkie rangi na Forum przyznawane są przez administratorów i moderatorów, po spełnieniu określonych warunków predysponujących do ich uzyskania.
§ 12. Podczas korzystania z Forum zabrania się:
  • § 12.1 Publikowania materiałów i treści obraźliwych, wulgarnych, rasistowskich, pornograficznych i dyskryminujących jakiekolwiek organizacje, zrzeszenia, kluby, grupy zrzeszające fanów danej kryptowaluty, osoby publiczne i prywatne, a także wszelkich treści, które pozostają w konflikcie z obowiązującymi przepisami prawa w Polsce.
  • § 12.2 Publikowania informacji wprowadzających w błąd i nieprawdziwych.
  • § 12.3 Publikowania dużej ilości zdjęć i grafik w jednej wiadomości - maksymalny rozmiar zdjęcia/grafiki zamieszczonego w serwisie to (w trakcie ustalania).
  • § 12.4 Budowania rangi poprzez spamowanie w tematach zamieszczanych na forum.
§ 13 Administracja serwisu Kryptowaluty.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści i opinie prezentowane i publikowane na forum oraz w obrębie serwisu przez innych użytkowników, tym samym nie stanowi to podstawy do ewentualnej odpowiedzialności karnej.
§ 14. Administracja Kryptowaluty.org.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do tego regulaminu zastrzegając, iż zostanie to uczynione z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.
§ 15. Rejestracja jest równoznaczna z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.

Strony: 1 ... 10 11 [12]