Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - becometa

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 12
31
Poniższy tekst stanowi tłumaczenie artykułu opublikowanego przez Fundację TRON na swoim profilu na portalu Medium.com. Tłumaczenie powstało w ramach programu Core Tronics.Drodzy posiadacze TRX oraz TRON (inaczej Tronics):

Mam zaszczyt oficjalnie ogłosić, że zespół TRON zakończył proces przejęcia firmy BitTorrent oraz wszystkich jej produktów. Począwszy od dnia dzisiejszego, BitTorrent, firma której oprogramowanie zostało zainstalowane na miliardach urządzeń na całym świecie, staje się częścią ekosystemu TRON, czyniąc z TRON największy zdecentralizowany ekosystem internetowy na świecie.

Utworzony w 2001 roku protokół BitTorrent to protokół komunikacyjny do udostępniania plików oparty na sieci typu peer-to-peer. Jest to pierwszy zdecentralizowany protokół internetowy z globalną aplikacją na tak dużą skalę. Nawet dzisiaj protokół BitTorrent zachowuje swój status największego na świecie zdecentralizowanego protokołu wymiany danych, który odpowiada za 40% dziennego ruchu w sieci Internet. Celem firmy jest zdecentralizowanie sieci poprzez promowanie i dalszy rozwój protokołu BitTorrent.

BitTorrent stanowi genezę ruchu decentralizacyjnego sieci Internet. Deweloperzy, przedsiębiorcy i zdecentralizowana społeczność internetowa uważają BitTorrent za pioniera technologii związanej z decentralizacją. BitTorrent dzisiaj to podstawa do ziszczenia się wizji otwartego, przejrzystego oraz współdzielonego protokołu Internetowego.

Akwizycja BitTorrent uosabia strategię TRON, której motywem przewodnim jest "Wszystko dla decentalizacji". TRON i BitTorrent mają tę samą wizję zdecentralizowanej sieci Internet. Wierzę, że BitTorrent uzyska nowe życie za pośrednictwem integracji z ekosystemem TRON, a TRON z dumą kontynuować będzie prace nad dalszym ulepszaniem i rozwojem protokołu BitTorrent.

Każdy użytkownik BitTorrent stał się właśnie częścią wielkiej rodziny TRON. Każdy, kto kiedykolwiek użył protokołu BitTorrent, oparł swoją działalność na protokole lub w inny sposób skorzystał z protokołu również stał się częścią rodziny TRON. Z momentem zakończenia procesu akwizycji wszyscy członkowie zespołu BitTorrent również dołączają do naszej rodziny.

Dzięki temu przejęciu BitTorrent i TRON połączą siły, a zespół TRON w Stanach Zjednoczonych połączy się z zespołem BitTorrent. BitTorrent posiada światowej klasy programistów i technologów oraz szerokie spektrum doświadczeń i spostrzeżeń w kwestii zdecentralizowanych protokołów sieciowych. Połączenie solidnych możliwości obu zespołów przeniesie technologię z ekosystemu TRON na zupełnie nowy poziom.

Za pośrednictwem połączenia się z BitTorrentem, TRON ma na celu uwolnienie Internetu od uścisku dużych korporacji, a co za tym idzie przekazanie danych osobowych i treści z powrotem do pojedynczych osób oraz ponowne podejście do ziszczenia się wizji z początku XXI wieku, która mówiła o sieci Internet jako o bezpłatnej, przejrzystej, zdecentralizowanej sieci łączącej świat - a wszystko to ponieważ Internet należy i powinien należeć do ludzi.

TRON + BitTorrent: Największy zdecentralizowany ekosystem na świecie.

Justin Sun

32
Poniższy tekst stanowi tłumaczenie artykułu opublikowanego przez Fundację TRON na swoim profilu na portalu Medium.com. Tłumaczenie powstało w ramach programu Core Tronics.TRX dostępne w ramach "natychmiastowej wymiany" za USD w Changelly
Główne aktywo wokół którego funkcjonuje cała sieć blockchain TRON - TRX jest już dostępny do zakupienia na znanej na całej świecie giełdzie kryptowalut Changelly, która utworzyła kanał zakupowy TRX-USD. Użytkownicy mogą również zakupić TRX za pomocą swojej karty kredytowej podpiętej do konta Changelly.


Rozszerzenie dostępności TRX na globalną walutę jaką jest dolar amerykański poza wyeliminowaniem potencjalnych trudności dla nowych użytkowników związanych z zakupieniem TRX za pomocą innych kryptowalut zwiększy globalną płynność TRON i umożliwi osiągnięcie większego wpływu na tradycyjny rynek handlowy.


Changelly, jako znany na całym świecie dostawca usług w zakresie cyfrowej wymiany walut, dalej będzie promować rozwój i popularyzację zasobów cyfrowych dzięki dużej liczbie korzystających z serwisu użytkowników i globalnej rozpoznawalności.

Cytat: Konstantin Gladych, CEO & współzałożyciel Changelly powiedział
"Cieszymy się, że możemy współpracować z kryptowalutą obecną w pierwszej dziesiątce największych kryptowalut. TRON to fascynujący projekt, który zapewnia infrastrukturę dla przyszłego Internetu. Zespół Changelly jest bardzo dumny z bycia częścią tego przedsięwzięcia.
"

Cytat: Justin Sun, założyciel TRON, stwierdził
"Changelly wniósł znaczący wkład w globalną promocję naszej kryptowaluty. Dzięki licznej grupie fanów i użytkowników na całym świecie, współpraca TRON z Changelly pozwoli większej liczbie ludzi zrozumieć i korzystać z TRX. Co więcej, duża liczba użytkowników ekosystemu TRON da także Changelly impuls do rozwoju i popularyzacji cyfrowych zasobów."


Jak pokazano na powyższym rysunku, Changelly obecne jest na portalu CoinMarketCap, największej platformie gromadzącej dane na temat zasobów cyfrowych (kryptowalut) na świecie, gdzie dla przykładu za pośrednictwem jednego kliknięcia na przycisk "Buy/Sell instantly" użytkownicy mogą bezpośrednio kupić wybrane kryptowaluty. To jeden z najłatwiejszych i najszybszych sposobów zakupu TRX. Changelly, jako jedyna platforma która nawiązała współpracę z CoinMarketCap, może jeszcze bardziej zorientować się bezpośrednio na użytkownika globalnego. Dostępność TRX na Changelly może jeszcze bardziej wzmocnić globalizację TRON oraz uformować konsensus ukierunkowany na wartość wśród użytkowników na całym świecie.


Changelly to nie tylko popularna wśród posiadaczy kryptowalut giełda oferująca możliwość zakupu ponad 100 alternatywnych kryptowalut (altcoins) w najlepszych cenach za dolara amerykańskiego oraz przy użyciu kart kredytowych VISA, ale oferuje również interfejs API i konfigurowalny widget płatności dla każdej usługi opartej o kryptowaluty, która chce zwiększyć swój obrót. Dodatkowo giełda wzbogaca swój program partnerski (referencyjny) w bardzo interesujący mechanizm udziału w przychodach. Changelly jest partnerem takich usług/firm jak: Jaxx, Coinmarketcap, BRD, Mycelium, Coinpayments, karty debetowej Uquid, Coinomi i wielu innych znanych firm.

Otworzenie kanałów zakupu TRON za dolary amerykańskie i handlu nimi na platformie Changelly jest ważnym krokiem w globalizacji projektu.

Oprócz otwarcia bezpośredniego kanału zakupu TRX w dolarach amerykańskich, zespół TRON dalej będzie kontynuować swoją globalną ekspansję tak szybko jak to możliwe. Ambitne założenie jakim jest "decentralizacja Internetu" zostanie osiągnięte poprzez dalsze inwestycje, współpracę ze społecznością i nagradzanie jej, co w ostatecznym rozrachunki sprawi, że TRON stanie się motorem napędowym rozwoju oraz podstawą infrastruktury nowej generacji sieci Internet.

Poradnik dotyczący zakupów za dolary amerykańskie (USD) w Changelly
https://changelly.com/faq#how-does-changelly-work

33
Poniższy tekst stanowi tłumaczenie artykułu opublikowanego przez Fundację TRON na swoim profilu na portalu Medium.com. Tłumaczenie powstało w ramach programu Core Tronics.{alt}

Pierwsze spotkanie TRON w Rosji zorganizowane przez CryptoDiva

15 lipca 2018 r. odbyło się pierwszy w historii spotkanie fanów TRON w Rosji w jednym z centrów konferencyjnych w bliskiej okolicy Placu Czerwonego i Kremlu. Wydarzenie to spotkało się z entuzjazmem nie tylko z lokalnej rosyjskie społeczności, ale także fanów TRON na całym świecie.
CryptoDiva jest wiodącą grupą kapitałową blockchain, której główną komórką organizacyjną jest Fundacja CryptoDiva. Fundacja dostarcza na rynek kapitałowy blockchain usługi finansowe.
Podczas Meetupu CryptoDiva przedstawiła aktualny stan projektu TRON oraz wizję przyszłego rozwoju ekosystemu TRON. Przedstawciele CryptoDiva pokazali również swoje zaangażowanie jako jeden z węzłów w sieci TRON.


{alt}
{alt}

Technologia stojąca za projektem TRON wywołała duże wrażenie na uczestnikach MeetUpu. Jeden z uczestników imieniem Demrtiri powiedział, że jest posiadaczem TRX i posiada duże pokłady zaufania co do przyszłości TRON.
Dzięki CryptoDiva miał możliwość uzyskania nowych informacji na temat stanu rozwoju sieci TRON i planuje już wydanie swojego własnego tokenu w sieci TRON. Sieć blockchain TRON oprócz istniejącej już na niej platformy do zarządzania zasobami cyfrowymi i tokenami, gotowa jest do obsługiwania i przetwarzania na niej treści, globalnych sieci społecznościowych, sieci płatniczych oraz ekosystemów, którymi samo-zarządzać będą użytkownicy.

34
Archiwum / Wprowadzenie do TronLink
« : 2 lat temu »
Poniższy tekst stanowi tłumaczenie artykułu opublikowanego przez Fundację TRON na swoim profilu na portalu Medium.com. Tłumaczenie powstało w ramach programu Core Tronics.{alt}
Wprowadzenie do TronLink

TronLink jest Twoim biletem do świata zdecentralizowanych aplikacji w sieci blockchain Tron.

Czym jest TronLink?
TronLink upraszcza dostęp do sieci Blockchain Tron i sprawia, że użytkowanie jej staje się jeszcze prostsze niż już jest. TronLink jest rozszerzeniem do zainstalowania w przeglądarce Google Chrome i umożliwia połączenie zawartości witryny z bezpieczna platformą, na której możliwe jest wykonywanie transakcji, otrzymywanie ich i podpisywanie ich.

TronLink posiada podobne możliwości do naszego portfela na komputer jednocześnie oferując zwięzły, a jednocześnie rozbudowany interfejs API dla programistów aplikacji opartych o sieć Tron. Rozszerzenie funkcjonuje w ramach odizolowanego środowiska i wykorzystuje niezawodne szyfrowanie, aby zabezpieczyć zawartość portfela. Niezależnie od ilości utworzonych kont (portfeli), TronLink zapewni Twoim środkom bezpieczeństwo. Użytkownicy TronLink mają możliwość importowania istniejących już kont (portfeli) zachowując możliwość tworzenia dodatkowych kont (portfeli).

Dzięki tym zaawansowanym funkcjonalnościom TronLink stanowi narzędzie godne uwagi każdemu posiadaczowi TRX.

Interakcje stron Internetowych z siecią Blockchain TRON
TronLink zapewnia stronom internetowym łatwy w użyciu interfejs programistyczny, który umożliwia bezpośrednią interakcję z inteligentnymi kontraktami (ang. smart kontraktami) w sieci Blockchain Tron.

Inteligentne kontrakty są podstawą wszystkich zdecentralizowanych aplikacji (ang. dApps). Kojarzysz dApp "CryptoKitties" oparty o sieć Ethereum - m.in takie aplikacje mogą teraz znaleźć się w sieci Blockchain TRON dzięki TronLink. Programiści mogą korzystać z interfejsu API dostarczonego przez TronLink, aby poprosić o podpisanie i ogłaszanie transakcji za pośrednictwem TronLink. Mogą również odbierać wywoływane przez użytkowników zapytania, które nie są bezpośrednio połączone z węzłami (ang. Nodes).

TronLink rozwiązuje duży problem, z którym obecnie boryka się społeczność wokół projektu Tron - mamy wspaniałą platformę, ale nie mamy prostego, bezpiecznego sposobu na interakcję z nią.

TronLink zapewnia podobne doznania z użytkowania sieci Blockchain Tron co MetaMask w sieci Ethereum. Od teraz programiści będą mogli tworzyć i inicjować interakcje w swoich dApps bezpośrednio w przeglądarce użytkownika, co otwiera zupełnie nowe możliwości których Tron nigdy wcześniej nie posiadał.
Niektóre pomysły, które wcześniej były niemożliwe do zrealizowania, teraz są łatwe do wykonania.
Już niedługo zobaczysz wdrożenia gier, aplikacji, stron Internetowych i jeszcze więcej - wszystko to będzie napędzane przez sieć Blockchain TRON za pośrednictwem TronLink.


Przykład użycia TronLink
Jednym z przykładowych wdrożeń wykonanych za pośrednictwem TronLink jest przycisk do głosowania na Super Reprezentantów. Wyobraź sobie, że odwiedziłeś stronę wybranego przez siebie Super Reprezentanta, a na niej bezpośrednio przycisk umożliwiający oddanie Ci na niego swoich głosów.

Dzięki zintegrowaniu TronLink ze swoją stroną, programista może osadzić funkcjonalność głosowania bezpośrednio na swojej stronie Internetowej. Już nie musisz ręcznie zestawiać i rozgłaszać informacji do głosowania - funkcjonalność ta jest dostępna za jednym kliknięciem.

To tylko ułamek tego, co TronLink jest w stanie zrobić.


Od 26 czerwca bierzemy udział w wyborach na SUper Reprezentantów. Skupiliśmy się na budowaniu narzędzi do, które będą wykorzystywane zaraz po starcie TVM (maszyny wirtualnej Tron). Zachęcamy do dołączenia do nas w tej przygodzie, poprzez przydzielenie kilku głosów na TronWatch, aby pomóc nam w tworzeniu lepszego jutra dla projektu TRON.

TronLink udostępniony zostanie w Chrome Web Store 31 lipca 2018 r.

35
{alt}

Poniższy tekst stanowi tłumaczenie artykułu opublikowanego przez Fundację TRON na swoim profilu na portalu Medium.com. Tłumaczenie powstało w ramach programu Core Tronics.Stań się częścią Internetowej rewolucji: Zostań blogerem TRON

Główną misją TRON jest udostępnienie ludziom z całego świata możliwości korzystania z dobrodziejstw zdecentralizowanego i otwartego Internetu.

W celu zrealizowania tej wizji, a także w czasie oczekiwania na wydanie wersji beta naszej Wirtualnej Maszyny TRON, zapraszamy całą społeczność do wyrażania swoich opinii oraz przyczyniania się do osiągnięcia sukcesu przez projekt TRON.

Z ogromną radością zapraszamy wszystkich do nadsyłania swoich tekstów związanych z TRONem w celu opublikowania ich na naszym profilu na portalu Medium.
Aktualne tematy na których zależy nam w tym tygodniu:
- Ocena narzędzi: Eksplorator sieci Blockchain TRON, Portfel TRON, Portfel TRON w formie wtyczki do przeglądarki Google Chrome
- Edukacja użytkowników: jak działa mechanizm sieci blockchain, przykłady użycia technologii blockchain, w jaki sposób technologia może wyewoluować
- Zdecentralizowane aplikacje (dApps) kontra tradycyjna aplikacje, jak je utworzyć, korzyści idące za tworzeniem ich w sieci TROn

Swoją pracę wyślij na adres writer@tron.network. W treści wiadomości opisz siebie w kilku słowach, załącz odnosnik(i) do Twojego/Twoich artykułów oraz odnośniki do Twoich porifili w mediach społecznościowych (Medium, Twitter, LinkedIn, Instagram, Facebook).

Twórcy treści nie korzystający z portalu Medium również są mile widziani; wasze prace zostaną opublikowane z profilu TRON Foundation, a Wasze dane jako twórców treści zostaną załączone na samym początku artykułu. Najlepsze prace zostaną udostępnione na naszych innych kanałach społecznościowych.

36
{alt}

Poniższy tekst stanowi tłumaczenie artykułu opublikowanego przez Fundację TRON na swoim profilu na portalu Medium.com. Tłumaczenie powstało w ramach programu Core Tronics.Lista zwycięzców konkursu na wideo przewodnik w głosowaniu na TRON SR

Zbieranie materiałów wideo związanych z głosowaniem na kandydatów na Super Reprezentantów w sieci TRON odbyło się w dniach 30 czerwca - 8 lipca.
Po długich naradach oraz uważnym prześledzeniu podesłanych ponad 100 filmów w różnych wersjach językowych, uznaliśmy, że 6 materiałów stworzonych przez 5 uczestników zasługuje na nagrodę w wysokości 10 000 TRX.
Gratulujemy Meduza Joy, 조현정, Blockchain Tao Currency BTC, Charlie Sheng oraz Crypto Guy In South Africa. W szczególności chcielibyśmy pogratulować i podziękować Meduza Joy, z uwagi na przygotowanie przez niego filmów zarówno w języku Angielskim oraz Rosyjskim.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i wsparcie. To między innymi dzięki wam możemy kontynuować prace nad zbudowaniem lepszej sieci TRON.

Wideo uhonorowane nagrodami znajdziesz pod następującymi odnośnikami:37
{alt}

Poniższy tekst stanowi tłumaczenie artykułu opublikowanego przez Fundację TRON na swoim profilu na portalu Medium.com. Tłumaczenie powstało w ramach programu Core Tronics.1. Program Core TRONICS
Nagrody:
1) 3 najlepszych Core TRONICS otrzyma nagrodę w dolarach (USD)
2) Wszyscy Core TRONICS uzyskują dostęp do:
- Proponowania sugestii związanych z TRONEM bezpośrednio w kontaktach z Fundacją TRON
- Najnowszych wiadomości związanych z TRONem
- Darmowych biletów na eventy organizowane przez TRON lub na te na które TRON wspiera

Większy zakres nagród jest w trakcie wypracowywania.

Comiesięczna nagroda:
1) Aby zakwalifikować się do zespołu Core Tronics w danym miesiącu, miesięczna ilość punktów musi być równa lub większa niż 10.
2) Aby informacje na temat danego członka zespołu Core Tronics zostały wyświetlone na stronach powiązanych z TRON lub oficjalnych kanałach TRON, wymagana jest liczba co najmniej 15 punktów
3) 3 najlepszych Core TRONICS mogą otrzymać nagrodę w dolarach (osoba na trzecim miejscu aby zakwalifikować się do nagrody pieniężnej musi zdobyć co najmniej 20 punktów).

Pierwsze miejsce 500 dolarów (USD)
Drugie miejsce 300 dolarów (USD)
Trzecie miejsce 200 dolarów (USD)

Większy zakres nagród jest w trakcie wypracowywania.

Jeżeli ilość punktów w miesiącu uzyskana przez członka Core Tronics jest mniejsza niż 10, aby zakwalifikować się w kolejnym miesiącu będzie musiał zdobyć conajmniej 12 punktów. Jeżeli w kolejnym miesiącu nie uzyska on/ona co najmniej 12 punktów, zostaje usunięty(a) z programu Core TRONICS.

WAŻNE: Po ukończeniu danego zadania/zrealizowaniu jakiejś czynności, podziel się swoja pracą na grupie na WeChat i wyślij prywatną wiadomość na WeChat do TRONMandy, aby punkty zostały dodane do rankingu.

2. Standard oceniania członków Core TRONICS

38
{alt}

Poniższy tekst stanowi tłumaczenie artykułu opublikowanego przez Fundację TRON na swoim profilu na portalu Medium.com. Tłumaczenie powstało w ramach programu Core Tronics.92 424 664 154.355837 tokenów TRX w formacie ERC20 zostało spalonych przez Fundację TRON

W związku z uruchomieniem publicznej sieci Blockchain TRON (zwanej mainnet) w dniu 25 czerwca 2018 r. (UTC+8), Fundacja TRON aktywnie działała w kwestii dokończenia aktualizacji swojej sieci i ukończenia migracji tokenów TRX. Na ten moment już 20 giełd oraz dostawców portfeli ukończyło migrację tokenów, są to m.in: OKEx, Cobo Wallet, HuobiPRO, Binance, Bitfinex, Coinnest, Bit-Z, Cryptopia, HitBTC, Koinex oraz MAX. Wymienieni umożliwili już użytkownikom wypłatę przekonwertowanych TRX oraz pozbyły się bezwartościowych już tokenów w formacie ERC20 przesyłając je do Fundacji do spalenia. Fundacja TRON zajęła się spaleniem przesłanych tokenów, a sam proces odbył się w 3 turach.

Pierwsza tura: 30/06/2018 12:06:09 +UTC
Spalenie 49 490 749 752.12057 TRX w formacie ERC20
Transakcja: https://etherscan.io/tx/0xe9adbe7e538ccf9f9d4ede8cc4200581dac131976738d3bbf0eb90700cd8a2b6

Druga tura: 13/07/2018 05:00:24 +UTC
Spalenie 8 277 069 772.160253 TRX w formacie ERC20
Transakcja: https://etherscan.io/tx/0x3d59a45227d8e3dad205ca1bbd5db484153fa219840e8f3c793fd0b6e8caeefa

Trzecia tura: 17/07/2018 03:53:52 +UTC
Spalenie 4 049 562 75.175006 TRX w formacie ERC20
Transakcja: https://etherscan.io/tx/0x6f2f808b0d29b152f23638ffe36bc53fdb1c96fc11570956b89471b1719e6dcb

Razem z zamrożonymi przez fundację TRON 3.4 miliardami TRX, łącznie spalonych zostało już 92424664154.355837 TRX w formacie ERC 20, a więc 92.42% z całej puli 100 milardów TRX.
Na ten moment sieć Mainnet TRON, po 20 dniach od startu funkcjonuje prawidłowo oraz stabilnie. W sieci uczestniczy 340 węzłów, a ostatni wygenerowany blok miał numer 639225.

Na dzień dzisiejszy, tj. 17 Lipca 2018, 15:00, migracja tokenów TRX ERC20 do TRX cały czas ma miejsce. Fundacja TRON publikować będzie kolejne ogłoszenia w przypadku dokonania kolejnych spaleń “starych” tokenów. Niniejszym wzywamy wszystkich zwolenników TRON do śledzenia przebiegu całego procesu oraz weryfikowania go.

39
Archiwum / Dziennik zmian
« : 2 lat temu »
13/06/2018
 • Dodanie kryptowaluty BNB do wyboru z listy "wspieram projekt"
 • Przeniesienie losowych cytatów znanych osobistości do stopki

40
@SierraPapa badwidth, a w przetłumaczonej przezemnie wersji TRONScan Transfer, służyć będzie do publikowania smart kontraktów i ich obsługi w sieci oraz potrzebny będzie jeżeli wykonywać będziesz akcje (transfer/zakup/cokolwiek innego) częściej niż po 10 sekundach.

Dziękuję za wsparcie!

W kwestii popularności, to ta jeszcze będzie miała okazję urosnąć.
Na wczesnym etapie tworzenia TRX i społeczności wokół całego projektu popełnionych zostało kilka błędów, które dały paliwo wszelkiego rodzaju trollom, którzy dosyć szybko przypięli TRONowi łatkę scamu i shitcoina.

41
@SierraPapa

witaj na forum! Miło mi gościć kolejnego żądnego wiedzy użytkownika <3

Zamieszanie związane jest/było z brakiem gotowości ze strony giełd do szybkiego dokonania migracji. Wielokrotnie sygnalizowałem, że zrzucenie na giełdy dokonanie całej migracji za użytkowników może doprowadzić do dużych opóźnień. Nie myliłem się, niestety...

TRONScan.org porównać można do Bitcoinowego https://blockexplorer.com/ lub Ethereum'owego https://etherscan.io/, chociaż... też nie do końca.
TRONScan służy jako: eksplorator bloków i transakcji, portfel, narzędzie do oddawania głosów na Super Reprezentantów, narzędzie do podejmowania nagród przez Super Reprezentantów, lista nodów, miejsce w którym utworzysz i zakupisz tokeny oparte o sieć blockchain TRON (...) i kilka innych :)

W kwestii korzyści, to wszystko zależy od Ciebie.
Jeżeli wykorzystasz TRONScan jako portfel dla swoich TRX, to warto jest rozważyć oddanie głosu na Super Reprezentantów, jako, że są oni podstawowym filarem funkcjonowania sieci blockchain TRON oraz niektórzy (patrz moja kandydatura) gotowi są wypłacać część otrzymanych przez nich nagród powrotnie do swoich głosujących.

Jeżeli jesteś twórcą nowej kryptowaluty, to na pewno zainteresuje Cię możliwość utworzenia tokenu w kilku prostych krokach.

TRONScan, to niejako centrum dowodzenia wbudowane w przeglądarkę dla każdego posiadacza TRX.

42
Niosę dobrą wiadomość.
Binance zakończyło SWAP tokenów i możecie już wypłacić swoje przekonwertowane TRX.
Koszt to tylko 1 TRX.

https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360006871472

43
Thanks! Highly appreciate that <3

44
Już po upgrade.
Sprawa była bardzo rozwojowa.

45
{alt}
TRON Independence was achieved 4 days ago - at the 25th of June.
TRON blockchain network starts flexing its muscles. Even when taking into consideration that not every TRX holder is yet able to actually pariticipate in network, those 4 days statistics are looking quite nice.
NOTE: The stats could be radically different very soon!

 
Token swap and exchanges responsible for TRX ERC20 => TRX swap
Out of 50 crypto exchanges oficially supporting TRON token SWAP, only 2 of them allowed users to withdraw their funds. , the one responsible for nearly 19 billion TRX coins (1/5 of TRX total supply) is still doing some stress and security tests to ensure that everything will go smooth and well.

Super Representatives - the most vital part of the TRX blockchain network.
 • There are 46 registered Super Representatives candidates - 73 when counting Guardian Representatives.
 • Each and every candidate had to pay 9999 TRX fee to register. This sums to 459 954 TRX already spent by SR candidates on their elections (~17,7k USD).
 • Only two candidates earned enough votes (100 million TRX Tron Points) to replace #1 and #2 Guardian Representatives and start producing blocks. The first one is Skypeople while second is CryptoDiva.
Blocks - lots of blocks.
TRON SRs and GRs are producing blocks every 3 seconds.
 • There are already 107600 blocks produced by both GRs and SRs.
 • CryptoDiva SR produced 2200 blocks, each worth 32 TRX while Skypeople SR 1130. Summing this up, those SRs already have gained 106 560 TRX combined as a reward for producing blocks (~4,2k USD).
 • GRs are not being paid for producing blocks. They're only a placeholders waiting to be replaced by SRs.
General network statistics
 • There are already 9440 transactions initiated by 2961 users.
 • Among these users there are those who created 18 tokens on TRONs network. Each issuance generated a cost of 1024 TRX fee.
 • There are 607 deployed nodes.
Other statistics
 • TRONScan Blockchain Explorer is available for users in 20 languages.
 • Android TRON Wallet was downloaded +5000 times
 • Chrome Addon TRON Wallet is being used by 1475 users
 • TRONScan Windows/Linux/MacOS Wallets combined were downloaded 350 times

Have you already withdrawed your TRX coins from an exchange? If so, go and read the "How to vote for Super Representative" guide and participate in SR elections!

Don't know who to vote yet? Consider reading this TRON Foundation post on Medium platform and consider casting your vote for <3 becometa (currently at #40) to participate in 30% rewards pool share and boost the TRON&Crypto awareness in Poland.

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 12