Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Binance Academy jest jedną z wielu inicjatyw autorstwa Binance - największej na świecie giełdy kryptowalut pod względem wolumenu handlowego.

Binance Academy działa na zasadzie nonprofit i jest edukacyjnym portalem skierowanym zarówno do entuzjastów kryptowalut, technologii blockchain oraz ekonomii jak również i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę w tych dziedzinach. Academy oferuje darmowy dostęp do wysokiej jakości treści, które w prosty i zrozumiały sposób przybliżają oraz tłumaczą zasady działania technologii blockchain, podstawowe oraz bardziej zaawansowane zagadnienia z dziedziny kryptowalut, kwestie bezpieczeństwa w sieci oraz ekonomiczne aspekty świata finansów i kryptowalut.

Zawartość dostępna w zasobach Academy pochodzi zarówno od społeczności [size=80](jeżeli posiadasz interesujący artykuł lub ciekawy temat, to zasugeruj go za pomocą tego formularza)[/size] oraz stale tworzona jest przez zespół profesjonalnych redaktorów.
Zawartość dostępna w ramach platformy stale tłumaczona jest na 15 wersji językowych przez najlepszych tłumaczy wybranych w specjalnym procesie selekcji z całej społeczności Binance w ramach programu Binance Translation Bounty. Wiele z artykułów posiada również swoją alternatywną wersję w formie materiału wideo publikowanego na łamach portalu YouTube.


Na dzień dzisiejszy (tj. 12/12/2018) interfejs oraz zawartość Binance Academy dostępna jest w języku: angielskim, polskim, francuskim, niemieckim, chińskim (tradycyjnym i uproszczonym), wietnamskim, arabskim, koreańskim, rosyjskim, hiszpańskim, tureckim, holenderskim, portugalskim oraz włoskim.

Cytat
Dyrektor ds. Wzrostu (CGO) w Binance, Ted Lin - Edukacja jest nieodłącznym i potrzebnym filarem na drodze do rozpowszechnienia się wiedzy na temat technologii blockchain i kryptowalut oraz zwiększania stopnia ich użytkowania. Ponieważ adopcja obu dalej znajduje się na początkowym stadium rozkwitu, świat potrzebuje skonsolidowanego, łatwego w użytku i rzetelnego źródła wiedzy, które pomoże w przyspieszeniu procesu zrozumienia kryptowalut i technologii rozproszonego rejestru.Kategorie zawartości dostępne na Binance Academy oraz wybrane przykłady najczęściej czytanych artykułów
Technologia Blockchain i kryptowaluty
» Hard forki i Soft forki
» Czym jest Kryptowaluta?
» Na czym polega Coinburn?
» Dowód Pracy (Proof of Work

Ekonomia
» Średnie kroczące - wytłumaczenie
» Na czym polega inflacja?
» Kim jest maker a kim taker?
» Wstęgi Bollingera - wytłumaczenie

Bezpieczeństwo
» Na czym polega Cryptojacking?
» Czym jest atak typu 51%?
» Schematy Ponziego i Piramidy Finansowe

Poradniki i przewodniki
» Czym jest zlecenie typu Market i jak go używać? (chwilowo tylko po angielsku)
» Czym jest zlecenie typu Limit i jak je używać? (chwilowo tylko po angielsku)
» Jak rozpoznać scamera (oszusta)? (chwilowo tylko po angielsku)

W planach na 2019 rok zespół Binance Academy szykuje uruchomienie certyfikowanych kursów, papierowych materiałów dla szkół i uniwersytetów oraz jeszcze więcej wysokiej jakości artykułów!

Jakie aspekty, tematy lub zagadnienia powinny zostać poruszone na łamach Binance Academy? Jaka jest Twoja opinia na temat Binance Academy. Zachęcamy do komentowania oraz do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, zauważonymi błędami oraz sugestiami.
2
Z radością ogłaszamy oficjalny start Binance Academy!
 >> http://binance.vision/pl


Od sierpnia br. Academy funkcjonowała w wersji beta.

Wygląd strony został odświeżony i unowocześniony, liczba dostępnych wersji językowych wzrosła do 15, zasób artykułów dostępnych po polsku wzrósł do 55 (niektóre przechodzą ostatnie poprawki redaktorskie).

 >> W planach na 2019 rok : certyfikowane kursy, materiały na temat kryptowalut i technologii blockchain w wersji papierowej (dla szkół i uniwersytetów) oraz jeszcze więcej wysokiej jakości treści.
3
W ramach inicjatywy Binance Academy każdy kto wypełni ankietę na temat bezpieczeństwa w świecie kryptowalut ma szansę wygrać 1 ze 100 przeznaczonych w losowaniu portfeli sprzętowych Trezor One.

Aktywność organizowana jest we współpracy z Trezor.io - producentem portfeli sprzętowych Trezor One oraz Trezor Model T.

Aby wziąć udział w losowaniu wypełnij ankietę na temat bezpieczeństwa w świecie kryptowalut dostępną pod tym adresem: https://goo.gl/uuar1C

]]
4
Dla początkujących / Spis najbardziej przydatnych stron/narzędzi w świecie kryptowalut
« Ostatnia wiadomość wysłana przez becometa tydzień temu »
Dzięki za tę listę! Dla początkujących to naprawdę fajna rzecz. Bo często najważniejsze to wiedzieć gdzie szukać wiedzy/informacji. Mi do eksperta daleko, dlatego z pewnością przejrzę niektóre te strony. Chyba, że ktoś dodałby coś jeszcze do tej listy, jakaś aktualizacja? ;)

Listę zaktualizowałem o kilka nowych pozycji w tym m.in o CryptoLinks.com - ich lista jest zdecydowanie bardziej rozbudowana, ale w języku angielskim ;)
5
TRX / Tron +30%
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kommie 2 tygodnie temu »
Ciekawe co się stało. Chyba wracamy do 10tki.
6
Sprawy techniczne i opinie / Dziennik zmian
« Ostatnia wiadomość wysłana przez becometa 2 tygodnie temu »
24/11/2018
  • Przeniesienie działów z kategorii Kryptowaluty - Dyskusje do kategorii Kryptowaluty
  • Przeniesienie kilku działów jako poddziały do działu Dyskusje
  • Zmiana grafik kilku działów
  • Dodanie działu Oferty
7
Platforma Bitrefill została wzbogacona o możliwość doładowania następujących usług/zakupu voucheru:
- Prepaid MasterCard
- Netflix Voucher
- Google Play Voucher
- Microsoft Voucher
- Green Man Gaming
- Guild Wars 2 Gems
- League of Legends Voucher
- Runescape Voucher
- Star Wars The Old Republic Voucher
8
Do posiadaczy Bitcoin Cash (na Binance BCC):

Na support.binance.com opublikowaliśmy właśnie szczegółowy plan działania Binance dot. nadchodzącego możliwego udanego forku na #bitcoincash, którego możliwym skutkiem będzie rozdział BCH na BCHABC i BCHSV.

Opisaliśmy dwa możliwe scenariusze jutrzejszych wydarzeń na blockchainie Bitcoin Cash.

Szczegóły: https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360019790191O
9
W dniu 14/11/2018 od godziny 4:00 polskiego czasu rozpoczniemy 8 godzinną przerwę techniczną na Binance. Przerwa związana jest z koniecznością przeprowadzenia aktualizacji systemu oraz naszej infrastruktury.

Wpłaty, wypłaty oraz handel w tym czasie będą całkowicie wstrzymane.

Podany czas przeznaczony na aktualizację jest szacunkowy. Komunikaty o ewentualnym przedłużeniu przerwy będą pojawiać się na bieżąco na support.binance.com

https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360019455112
10
Ogłoszenia / Powiadomienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez becometa miesiąc temu »
@jacek_jacek odpowiem w tym wątku i pozostawię tylko tą Twoją wiadomość.
FTO, inaczej FuturoCoin nie jest tutaj mile widziany. To samo tyczy się Coincasso, DasCoina, DagCoina i innych tworów tego typu.

Nieudolna reklama - wciskasz go do praktycznie każdego postu - też jest złą praktyką.

Osobiście zalecam wszystkim trzymać się z daleka od w/w.
Strony: [1] 2 3 ... 10