Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Z wielką przyjemnością informujemy, że język polski jest już dostępny na naszej giełdzie :)
W celu zmiany języka z domyślnego jakim jest Angielski na Polski należy najechać kursorem w prawym górnym rogu interfejsu przeglądarkowego na napis "English"Przy okazji przypominamy o naszym profilu Binance Polish na Facebooku oraz kanale na komunikatorze Telegram na którym możecie porozmawiać z innymi użytkownikami lub uzyskać pomoc.
2
Aktualności ze świata kryptowalut / Najnowsze wiadomości z giełd kryptowalut
« Ostatnia wiadomość wysłana przez becometa tydzień temu »
Giełda kryptowalut Binance dodała obsługę języka polskiego!
Od 09/09 możecie już korzystać z Polskiego języka. Tym samym giełda dostępna jest już w 14 wersjach językowych.

Źródło: Własne, Pierwszy Binance Meetup w Polsce oraz

3
TRX / Gra o TRON (CoinDeal)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ola45 2 tygodnie temu »
Do jutra można wziąć udział w konkursie Gra o Tron organizowanym przez CoinDeal.com. Można wygrać 100 000 TRX!

Odpowiedz na pytania Quizu: http://bit.ly/GameOfTRX
Traduj kryptowalutą TRON dla zwiększenia swoich szans: http://bit.ly/2LEr83z
Sprawdź zasady konkursu: http://bit.ly/GameOfTronRules

Odpowiedz prawidłowo na wszystkie pytania naszego Quizu do szóstego września i traduj parą TRX/BTC. Uczestnik quizu z najlepszym wynikiem i największym zyskiem z tradingu zostanie zwycięzcą!
4
Wydarzenia / Meetup Elastos Warszawa 08.09
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mat_Pol 2 tygodnie temu »
Z wielką przyjemnością mogę ogłosić, że pierwszy oficjalny, polskojęzyczny meetup projektu Elastos odbędzie się już w następną sobotę (08.09.2018) o godzinie 13 w stolicy!

Czym jest Elastos?

Projekt Elastos to bezpieczny i niezawodny internet przyszłości. Opiera się on na technologii blockchain i zapewnia pierwsze całkowicie bezpieczne środowisko sieciowe, w którym zdecentralizowane aplikacje są odcięte od internetu, jednocześnie pozwalając na pełną skalowalność swoim użytkownikom.
Elastos nie jest projektem blockchainowym per se, ale raczej sieciowym systemem operacyjnym funkcjonującym dzięki technologii łańcucha bloków. Z tego względu, Elastos nie stoi w bezpośredniej konkurencji z żadnym innym projektem. Powiem więcej, Elastos jest w stanie współpracować z innymi blockchainami w celu stworzenia nowego ekosystemu, w którym zdecentralizowane aplikacje działają na urządzeniach, wraz ze zdecentralizowaną siecią p2p. Służy ona wymianie dóbr w kompletnie zamkniętym środowisku piaskownicy, rozwiązując tym samym trylemat projektów blockchainowych: bezpieczeństwo, skalowalność, oraz decentralizacja. Tak zwane "merged mining" (scalone kopanie) z BTC zapewnia sieci niebywałą trwałość. Za projektem przemawiają również jego partnerstwa, jest bezpośrednio wspierany przez NEO i Bitmain.

Cel spotkania:

Spotkanie ma na celu (oprócz towarzyskiego charakteru) wprowadzenie dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w sferze blockchain (ze szczególnym naciskiem na Elastos), oraz pogłębienie zrozumienia projektu dla osób bardziej zaangażowanych. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie, nie zważając na doświadczenie.
Poprzez nasze spotkanie mamy również nadzieję zgromadzić osoby o podobnych zainteresowaniach i powiększyć społecznośc Elastos Polska, będzie to idealna okazja do nawiązania nowych kontaków. Jest to zdecydowanie meetup dla tych, którzy szukają inspiracji w świecie blockchain, czy też pomysłów na nowe inwestycje.
Ważnym punktem będzie omówienie pierwszej rocznicy projektu, która odbyła się w dniach 24.08-27.08.2018 w Tajlandii, oraz zaprezentowanie pokazanych tam nowych rozwiązań technologicznych.

Oprócz solidnej dawki wiedzy, oferujemy również jedzenie (catering), oraz niepowtarzalną pamiątkę (kubek z logiem projektu, przystosowany na dodatek do zmywarek, nic tylko się zgłaszać)!

Co, gdzie, jak?

START: 13:00
KONIEC: ok. 16:00
ADRES: Al. Jerozolimskie 142a, Budynek West Station, 12. piętro
WSTĘP JEST BEZPŁATNY, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. PROSZĘ O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI NA TELEGRAMIE- @Mat_Pol
GRUPA NA TELEGRAMIE: https://t.me/ElastosPoland
Odpowiem chętnie na wszelkie pytania na Telegramie.
5
Aktualności ze świata kryptowalut / Najnowsze wiadomości z giełd kryptowalut
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ola45 3 tygodnie temu »
Hej Bielunio , sama niedawno zaczęłam swoją przygodę z kryptowalutami. Niestety nie znam żadnej książki na temat krypto, ale na sam początek mogę Ci polecić bardzo przydatnego bloga, który w bardzo prosty i jasny sposób opisuje jak zacząć działać z Bitcoinem itd itp :) Podaje Ci linka: https://buycoinnow.com/blog . W internecie pewnie znajdziesz mnóstwo blogów na ten temat, ale ten mi akurat bardzo pomógł  zrozumieć wiele pojęć z tym związanych. Pozdrawiam:)
6
Dla początkujących / Kryptowaluty - informacje podstawowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez becometa 4 tygodnie temu »
Hej, dziękuję za wiadomość. Chciałabym się dowiedzieć w jakie kryptowaluty teraz warto inwestować? Obserwuje notowania giełdy i chyba najbardziej opłacalną inwestycją jest BTC.

Osobiście wyznaję zasadę DYOR tak więc w tej materii nie pomogę ;)
Uważam, że nikt lepiej ode mnie lepiej nie zadba o mój portfel ode mnie samego.
7
Dla początkujących / Kryptowaluty - informacje podstawowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ola45 4 tygodnie temu »
Hej, dziękuję za wiadomość. Chciałabym się dowiedzieć w jakie kryptowaluty teraz warto inwestować? Obserwuje notowania giełdy i chyba najbardziej opłacalną inwestycją jest BTC.
8
Dla początkujących / Kryptowaluty - informacje podstawowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez becometa miesiąc temu »
Hej, jestem tutaj nowa i chciałabym uzyskać więcej informacji na temat kryptowalut. Mam nadzieję, że dowiem się od bardziej doświadczonych osób ciekawych rzeczy w tym temacie:)

Przygotuj swoje pytania, a postaramy się na nie rzeczowo odpowiedzieć ;)
Witamy na forum!
9
Dla początkujących / Kryptowaluty - informacje podstawowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ola45 miesiąc temu »
Hej, jestem tutaj nowa i chciałabym uzyskać więcej informacji na temat kryptowalut. Mam nadzieję, że dowiem się od bardziej doświadczonych osób ciekawych rzeczy w tym temacie:)
10
W imieniu wszystkich pracujących nad realizacją najbliższego spotkania w Łodzi, serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie.

Cała pula biletów została rozdysponowana w ciągu 4 dni, a w związku z licznymi zapytaniami o możliwość uczestnictwa, zdecydowaliśmy utworzyć listę rezerwową.

Rejestracja odbywa się pod tym linkiem: https://www.eventbrite.com/waitlist?eid=49082417833&tid=91845488
Strony: [1] 2 3 ... 10