BlockChat - Profesjonalna Grupa Informacyjno/Sygnałowa  (Przeczytany 2346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość - przeglądają ten temat

  • CalmDown (OP)
  • Posty: 1
  • Od: 04/2018
rok temu
Witam. :)
Z dnia na dzień coraz więcej osób dowiaduje się o krytpowalutach i spora część osób zwyczajnie nie potrafi się w tym temacie odnaleźć. BlockChat przychodzi z pomocą  :) Jest to nowa, polska grupa, gdzie zbierają się osoby, które są zainteresowane kryptowalutami. Znajdziecie tam wiele artykułów wyjaśniających kryptowaluty od A do Z, pomoc od osób bardziej doświadczonych, bardzo aktywny czat i wiele innych. Dołączenie do grupy jest darmowe, wystarczy dołączyć przez link, który zostanie umieszczony poniżej  ;)

Więcej o grupie:
Jesteśmy grupą fascynatów najnowszej generacji technologii, która nadal nie ma sobie równych.
 
Rynkiem kryptowalut interesujemy się od 2013 roku, ale to rok 2017 zrobił na nas największe wrażenie, zabrakłoby miejsca, żeby skrócić najważniejsze wydarzenia. Rozwój coinów nabrał zaskakująco szybkiego tempa, stąd w naszych głowach powstał pomysł na stworzenie BlockChat, ponieważ wiemy, że śledzenie wiadomości oraz wydarzeń wokół kryptowalut potrafi zająć większa cześć dnia.
 
Jako grupa entuzjastów podchodzimy do rynku kryptowalut z optymizmem, ale jednocześnie z wysoką rozwagą, ponieważ na własnej skórze odczuliśmy krach z 2000 roku, spowodowany w dużej części nierozważnym inwestowaniem, co widzimy na dzisiejszym rynku kryptowalut. W tym celu stworzyliśmy alternatywę do istniejących grup, łącząc nasze doświadczenie z rynków tradycyjnych i profesjonalizm postaraliśmy się o to, aby te wartości były odzwierciedlone w naszym produkcie.

Takimi wynikami zakończyliśmy ostatni miesiąc: https://goo.gl/AjvZpT
Dodatkowo wczoraj rozpoczęliśmy konkurs, w który do wygrania jest darmowy, miesięczny abonament.
Więcej informacji w linkach poniżej  =D

Jak dołączyć?
Wystarczy wejść przez ten link -> https://discord.gg/vAVwrAB

https://blockchat.trade/
https://www.facebook...ckChatOfficial/
https://twitter.com/BlckChtOfficial

  • *
  • Sien
  • Posty: 15
  • Od: 10/2017
#1, rok temu
Witajcie,

na wstępie: przeniosłem wątek do bardziej pasującego działu.
Miło, że oferujecie dostęp za darmo.
Mamy taką nie pisaną zasadę (może ją spiszemy? @becometa), że wszelkie płatne grupy sygnałowe, informacyjne są zakazane i niemile widziane.
W waszym przypadku po przejrzeniu działalności nie mam obaw.

aaa