Teraz jest świetny czas, aby przyjrzeć się niektórym z najlepszych kryptowalut do kupienia w 2022 roku i później. Powód? Było mnóstwo świetnych wiadomości dla miłośników kryptowalut (oprócz kilku brzydkich momentów).

Dzięki niedawnemu wzrostowi wartości Bitcoin i Ethereum, kapitalizacja rynku kryptowalut przekroczyła 3 biliony dolarów. Chociaż rynek kryptowalut przeżywał ostatnio burzliwe czasy, a ceny niektórych kryptowalut dramatycznie się zmieniły, nie wyklucza to faktu, że kilka kryptowalut przetrwa próbę czasu.

Kluczem jest to, aby nie dać się nabrać na dokonywanie szybkich ocen i poświęcić czas na identyfikację kryptowalut z ambitnymi planami działania.

Niedawno Tim Cook ujawnił również, że jest właścicielem Bitcoina i „zainteresował się nim od jakiegoś czasu”. Istnieją wyraźne oznaki szerszego przyjęcia kryptowaluty w celu dywersyfikacji portfela. Z innych ważnych wiadomości, Mastercard nawiązał współpracę z wiodącymi firmami zajmującymi się walutami cyfrowymi w regionie Azji i Pacyfiku, aby wprowadzić pierwszą w regionie kartę płatniczą z kryptowalutą.

Warto również zauważyć, że wielokrotne zwroty w altcoinach pojawiają się w mgnieniu oka. Powiedziawszy to, przyjrzyjmy się siedmiu kryptowalutom do kupienia, które są mają potencjał do wzrostu w 2022 r.

Są to:

  • MarketMove
  • Feed Every Gorilla
  • Internet of Energy Network

MarketMove

Platforma oddzieli projekty wysokiej jakości o silnych fundamentach użycia od czysto spekulacyjnych projektów kryptograficznych.

MarketMove zmienia również zasady gry w jednym kluczowych obszarów. Kupowanie i sprzedawanie na zdecentralizowanej giełdzie nie zezwala na zlecenia limitowane ani zlecenia stop-loss. Projekt wprowadzi te funkcjonalności dla inwestorów korzystających z ich platformy.

Z perspektywy tokenów MarketMove miał początkową podaż w wysokości jednego biliona. Jednak 75% podaży spłonęło na początku.

Co więcej, token MOVE jest hiper-deflacyjny. W prostych słowach, kiedy ludzie kupują lub sprzedają token, wiąże się to z opłatą. To „spalanie” z czasem zmniejszy podaż żetonów, a posiadacze również otrzymają odbicia. W nadchodzących kwartałach MarketMove zamierza również rozpocząć obstawianie, co zapewni dodatkowe zwroty.

Warto również wspomnieć, że projekt MarketMove ma silny zespół, którego główny zespół pracował w organizacjach, w tym Alphabet, McKinsey i Micron.

Ogólnie rzecz biorąc, token MOVE jest wart posiadania dla inwestorów długoterminowych. Firma zamierza kontynuować duży nacisk marketingowy w pierwszym kwartale 2022 roku. Nie zdziwiłbym się, gdyby token przyniósł wielokrotne zwroty w ciągu najbliższych kilku kwartałów.

Feed Every Gorilla

Token FEG wydaje się być kolejną nazwą wśród najlepszych kryptowalut do kupienia w 2022 r., które mogą zapewnić wielokrotne zwroty.

Ideą tokena FEG jest zapewnienie zdecentralizowanej sieci transakcyjnej, która działa na blockchainie Ethereum i Binance Smart Chain.

Istnieją dwa główne powody, by zinteresować się tym tokanem.

Przede wszystkim FEG rozwija inteligentne zdecentralizowane finanse. W ciągu ostatnich 12-18 miesięcy zdecentralizowane finanse kwitły. Całkowite aktywa zamknięte w zdecentralizowanych finansach mogą przekroczyć 200 miliardów dolarów. Ponieważ FEG zamierza wprowadzić dalsze ulepszenia i innowacje, szansa jest znacząca.

Co więcej, FEG jest tokenem hiperdeflacji z bieżącą podażą 42 biliardów. Chociaż podaż jest wysoka, istnieje ciągłe „spalanie
zarówno w łańcuchu bloków Ethereum, jak i Binance Smart Chain. Każda transakcja wyzwala współczynnik spalania wynoszący około 1%, co z czasem zmniejszy podaż. Dodatkowo posiadacze są nagradzani 1% prowizją od każdej transakcji. Może się to wydawać nieistotne w perspektywie krótkoterminowej, ale byłoby znaczące, gdyby token FEG zapewniał wielokrotne zwroty w ciągu najbliższych 6-12 miesięcy.

Internet of Energy Network

Biorąc pod uwagę globalną koncentrację na czystej energii, świat kryptowalut prawdopodobnie nie pozostanie w tyle. Internet of Energy Network wydaje się interesującym pozycją dla osób zainteresowanych inwestowaniem w kryptowaluty.

Projekt ma na celu wykorzystanie technologii blockchain, która umożliwi domom w dowolnym miejscu wspólne funkcjonowanie jako inteligentny, współpracujący system elektroenergetyczny. Dzięki temu Internet of Energy Network stworzy skalowalne mini-sieci, które pomogą w odblokowaniu możliwości większej ilości energii odnawialnej w małej sieci.

Inną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że system kryptoksięgowania dla IOEN jest oparty na Holochain w mikrosieciach. To nie wymaga kopania i jest frameworkiem peer-to-peer. IOEN można zatem uznać za prawdziwie zielony token.

Z perspektywy wzrostu wartości tokenów IOEN ma stałą podaż. Dlatego w miarę podłączania większej liczby sieci, zapotrzebowanie na token IOEN automatycznie wzrośnie. Przełoży się to na wzrost ceny tokena.

Warto również zauważyć, że token IOEN był notowany na Uniswap. Jednak firma zainicjowała już notowanie na scentralizowanej giełdzie (Gate.io). Zaletą jest to, że użytkownicy mogą kupić token IOEN bez konieczności płacenia wysokich opłat za gaz Ethereum na zdecentralizowanej giełdzie.

What's your reaction?
Happy0
Lol0
Wow0
Wtf0
Sad0
Angry0
Rip0
Leave a Comment